Rady pre mladé gazdinky

Príspevok v téme: Rady pre mladé gazdinky
jancecka

Ahojte, zakladám túto tému, lebo ma napríklad trápi, pripálená žehlička a neviem čo s tým, s chemickými prípravkami to vôbec nejde dolu a nechcem si škriabať po jej povrchu.
Alebo, prečo keď robím hranolky z domácich zemiakov, vo fritéze, tak po vybratí sú uvädnuté a nedržia pekne svoj tvar? Sú ako keby mokré, nie chrumkavé.

xxxx

Potrebujem od vas recept mam ich 6 ale vsetky na druhy den zu ako kost a tvrde na pernicek taky ako cisty a vykrajuje sa z formiciek ako srdiecko atd.. nie korpus ani kolac pernicky vela ason na 50 kusov dakujem ak viete napiste mi dakujem napr 250 g pras cukru 3?4 pl medu 500 hl muka jedna lyz kypr.prasku 1 lyz skorice 3ks klinceky ....tej je zly .....potom ˇˇˇˇ3 vajcia ,400 pracs cuk, 2 pl kakaa,200 oleja ,400mlieka,500 polohr muk,3 pl dzemu,1a pol pras do pernika zly,,,,tiez tvrde ,,,azase prihrievat v mikrovlnke...tento´´´´400 hl muk,170 cukru muc,50 masla,1 luz rumu 3 luz medu 1 sody bicar,1 luz perniku a skoricu 2 vajcia zase zly .........VIETE DOBRY DAKUJEM

Well

ja som muz:)))
Tak davaju sa do vody aj preto aby sa zbavili nadbytocneho skrobu:))
A vazne skus s tou solou:) Nalej vodu a rozmiesaj take dve-tri lyzicky kavove soli :)

jancecka

well ty si muž??? :D tak si ma teda dostal :D
no ja ich do vody ani nedávam :D nakrájam a rovno vysmažím, ale teda skúsim ich nechať v osolenej vode :D díky za radu :D

Well

Tak mate zlu odrodu:) Aj to sa stava:)Teda ani nie zlu ,ako skor inu kategoriu:)Aj v obchode mas na vyber viac druhov....jedne su dobre na varenie na pyre,dalsie na uvarenie do salatov ,dalsie na pecenie a ttd. ;))
A vazne skus tie cervene:) Ja ich na hranolky pouzivam a je to super:))

No a s tym solenim pred prazenim kym su vo vode.....je super vec:) Nechaj ich pol hodku v slanej vode samozrejme uz nakrajane a uvidis rozdiel:)Budu chrumkavejsie a raz som cital o tom,ze aj o polovicu menej skodlive:)

jancecka

hej? červené? ja ich obchádzam :DDD máme aj také, neviem či to bude pivnicou, lebo je jedno kedy ich spravím, vždy mám uvädnuté zemiaky po usmažení, či na začiatku skladovanie alebo na konci. Reku či na to nie je fígeľ nejaký :D že hranolky pred tým zmraziť, myslím domáce alebo osoliť pred smažením, neviem D:

Well

jancecka:) Tak tie zemiaky:) No.....to je problem kupovanych zemiakov v hypermarketoch a podobnych obchodoch co dovazaju zemiaky z inych krajin. Je to zdegenerovana odroda.
Kup radsej na trhu domace a uvidis ten obrovsky rozdiel ;)
Alebo popripade mrazene krajane hranolky.