Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Strava v rakusku

sarka11

dakujem za odpovede.
potraviny si chcem kupovať.

takže v lidli? dobre. ale tych 30eur na tyzden to je dost.vsak uvidim.

daisinka,
povolenie nemam. idem to vybaviť cez agenturu.

0vecka

podla mna tie ceny nebudu az take rozdielne nikdy som to neodsledoval ale plno ludi chodi z BA nakupovat do rakuska

lost

No ja neviem, ale taka bageta tam stoji asi 3 eura ... u nas mozno 1 euro

ale ta kvalita :)
pochopitelne nemusim opisovat :D

ale ked som isiel cez rakusko na bicykli, tak som sa zastavil aj v takych "lidl-tesco"-style obchodoch a tie ceny tam neboli az tak extremne premrstene...

ale nepamatam si co tam kolko stalo, ano niekedy pocuvam ze je tam aj lacnejsie, co je na tom pravdy neviem... chcelo by to niekoho kto tam zije a ma to uz obkukane :)

iwi_ka

No zalezi aj od toho, v ktorej casti Rakuska, ale napr. v tom Lidli si prirataj ku vacsine potravin tak 1 €. Ja miniem na tyzden na stravu tak 30 € cca

mate59

záleží, či sa budeš stravovať v reštaurácii,alebo si kúpiš potraviny a uvaríš.Niektoré sú tak drahé ako u nás,niektoré oveľa drahšie.
Pri brigáde v poľnohospodárstve u súkromníka stravu poskytovali.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Strava v rakusku - Fórum - ZDRAVIE.sk