Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Celustny ortoped

jajkafr

bolavacelust
ja som nosila stojček na zuboch a od vtedy mám problém tiež s kĺbom bolí ma a puká mi v ňom k čeľustnému ortopédovi ma poslal zubár a čeľustný ortopéd ma poslal na stomatochirurgiu kamarátka má ten istý problém a tiež ju poslal zubár na stomatochirurgiu takže ty tu budeš musieť riešiť asi tiež cez zubára

bolavacelust

Hehe, to s tym pukom bolo dobre, ale som zena :). O zuby praveze nejde. Mam problem s celustnym klbom. Kedysi davno sa mi podarilo otvorit velmi usta az tak, ze mi tam nieco ruplo. Dalo sa to sice do normalu, nebolelo to, ale odvtedy mi ide sanka pri maximalnom otvoreni ust mierne do boku. V poslednom case ma ale ten klb zacal hnevat, niekedy sa rano zobudim s tym, ze to na jednej strane boli a mam tam aj mierny opuch, ktory casom pocas dna zmizne. Mavam aj taky pocit napatia v v klboch na oboch stranach. Od zubarky som dostala aj taku sustavu cvikov, ktoru by som mala kazdy den cvicit. No napriek tomu ma napadlo, ze keby som predsa chcela vyhladat toho ortopeda, ci opat ku zubarke, alebo ma tam moze poslat aj obvodny.

silanka

celustny ortoped je ,,strojcekar,, :) alebo robi protezy a rozne veci, co sa tykaju celusti a vsadenia zubov do nej. ak chces nieco so zubami obvodny neposle, to skor zubny lekar. a brankar taketo veci riesi skor chirurg, on potom posiela na zubne a zubar na celustne

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Celustny ortoped - Fórum - ZDRAVIE.sk