Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

kazdodenna nadcha- pomoc

Príspevok v téme: kazdodenna nadcha- pomoc
ele

Prosim Vas nejake rady, ako sa zbavit kazdodennej nadchy, kludne budem aj detoxikovat, resp. brat nejake doplnky vyzivy, len nech to zarucene zaberie. Nadchu mam v poslednom case kazdy den, bud ma prejde do obeda, malokedy pretrvava cely den a to si fukam nos kazde tri minuty, miniem aj 7 balikov kapesnikov. Som unavena, nervozna, neviem co dalej, mam rocneho synceka, chodim do fitka dvakrat do tyzdna, relat. zdravo sa stravujem. Prosim Vas o pomoc. Dakujem.

ele

dakujem Well, pozriem sa na to neskor, nieco snad vymyslim :)) Idem teraz s malym von. Teraz napriklad nemam vobec nadchu aj ked sa hrame v trave, ja len rano kycham ako diva...

joni_

mozno by bolo lepsie spojit sa s vyrobcom, resp. dovozcom a popytat sa v ktorej lekarni ho mozes zohnat. Ja som tiez tak potrebovala jeden liek a nie a nie ho zohnat, stale mi hovorili v lekarni ze ho nemozu zohnat az som napisala mail priamo dovozcovi a ten sa spojil s danou lekarnou a do dvoch dni som mala lieky

ele

napriklad viem ze Lenka Soosova bola silna alergicka, tiez trpela nadchami a absolvovala detoxikacnu kuru zeleninovymi stavami, jedla len varene zemiaky, aby nebol velky ubytok na vahe, nieco take by som potrebovala, ale potrebujem vediet co a ako, nechcem sa do toho len tak pustat bez informacii.

Well

ele- chod do lekarne a daj si ho objednat a ked sa budu tvarit,ze to nepoznaju tak im povedz nech to najdu v pocitaci na strankach....
Ja som tiez zhanal pangamin jodamin a tiez sa tvarili,ze ci som spadol z marsu. Som im slusne povedal,ze to aj existuje a nech to vyhladaju pod tym nazvom v pc.A co sa stalo??Nasli to. Tak som nechal zalohu a na druhy den to tam bolo. Hlavne sa nedaj len tak odradit .

ele

to viem ze v cibuli je quercetin. Potrebujem nieco silno koncentrovane. Napr kapsule. Joni dakujem, ale pel to nebude ;)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

kazdodenna nadcha- pomoc - Fórum - ZDRAVIE.sk