kazdodenna nadcha- pomoc

Príspevok v téme: kazdodenna nadcha- pomoc
ele

Prosim Vas nejake rady, ako sa zbavit kazdodennej nadchy, kludne budem aj detoxikovat, resp. brat nejake doplnky vyzivy, len nech to zarucene zaberie. Nadchu mam v poslednom case kazdy den, bud ma prejde do obeda, malokedy pretrvava cely den a to si fukam nos kazde tri minuty, miniem aj 7 balikov kapesnikov. Som unavena, nervozna, neviem co dalej, mam rocneho synceka, chodim do fitka dvakrat do tyzdna, relat. zdravo sa stravujem. Prosim Vas o pomoc. Dakujem.

ele

Dakujem za prispevky, tiez si myslim ze je to senna nadcha, robili mi kedysi pradavno, mozno pred 16 rokmi testy a zevraj na travu a roztoce. A ked som tam bola minule, nechceli mi urobit dalsie testy, bolo tam milion ludi v rade. Aj tak tie lieky len potlacaju symptomy a su na chemickej baze. Potrebujem sa z toho definitivne dostat svojpomocne, nechcem cely zivot uzivat lieky. Raz sa mi to uz podarilo ale znovu to prepuklo. Pila som zeleninove stavy, vylucila mlieko, biely cukor.... potrebovala by som dalsie rady z alternativnej mediciny.

zuzic_

ele mas urcite alergiu v tomto obdobi vrcholi, najdi si kus cas a skoc na alergo daju ti lieky a nemusis sa trapit.
hlavne nepouzivaj dlho volnopredajne spreje, mozes si na ne navyknut a je to vacsi problem ako sa zda.