Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neverim ľudom

Príspevok v téme: Neverim ľudom
Ela 22

Keď som nastupila do prace hneď zo strednej školy, nevedela som ako sa musim spravať v tej praci, nevedela som komu môžem čo povedať a aj som nato viackrat doplatila. Lebo v škole som take nič nikdy nezažila, nikto sa nestaral kam idem ak som šla k lekarovi alebo neprišla do školy (myslim spolužiakov a spolužiačky)A tu v praci sa deju take veci na ktore som v živote nebola ani pripravena. Same ohovaranie medzi sebou, zavisť ak niekto chýba napr sa vypytuju jedna druhej kam som išla a našla sa aj taka osoba ktora mala odvahu zisťovať od známych doktorov čo mi je. Povedala som par krat veci ktore mali byť akože tajne len medzi mnou a napr dvomi kolegyňami čo sme sa spolu bavili pri obede. Povedala som inej kolegyni že prečo kuchárka neudrži v sebe infomacie a všetko hneď všetkým povie ak o niekom niečo vie? No a netušila som že ta trafena kolegyňa jej to pôjde povedať. Tak na mna spustila že ako si to dovolujem ju ohovarať pred druhými... A to mi povedala pred všetkymi v praci. Nič zle som nepovedala, iba pravdu a to tam vedia všetci. Akože faloš, ohovaranie a zavisť tam zaživamna dennom poriadku aj sa bojim niekomu niečo povedať. s niky sa tam ani moc nebavim lebo im neverím a oni sa len čuduju prečo som stale ticho a aka som tichučka a utiahnuta a pritom to vôbec nie je pravda doma som ina len tam nikomu neverim a nepotrebujem mať s nikým problemy, lebo ak aj tam nie som štastna musim každej hovoriť že je mi tam dobre len preto aby ma nenažalovali veducej že ma praca nebavi a ta by ma dala vyhodiť. Je to hrozne.

jajka001_

snad tam najdes aspon jednu dve duše ktore su ako ty, ostatnych si nevsimaj viac ako formalne
je to vrchol drzosti takto sa rypat v sukromi

Ela 22

Veru mna tam nikto nezaujima nepotrebujem sa zapajať do tých ich trapnych rozhovorov alebo čo bolo v panelaku... keď to ani nepozeravam :-) Spravim si pracu, nech mi daju vyplatu a to mi stači. Kamaratky mam svoje mimo prace. Som tam len pre peniaze, lenže ak začne do mňa jedna krava rýpať, že čo mi bolo ak som bola chora, že ona vie čo mi bolo dozvedela sa... tak neviem čo mam robiť, to mam taku zlosť v sebe. Čo sa strara? Ona je podlizovačka šefovej a donaša potom do kancelarie informacie.

esty

ak ťa praca nebaví, tak to sa ešte dá. Dnes treba hlavne pozerať na peniaze a ako prežiť. Ale keď je kolektív na figu, tak je to komplikované, verím ti,že ani sa ti nechce ísť do práce a čakáš kedy padne. Ale to je tak pomerne všade. Ľudia si všetko závidia, dobre že nie už aj choroby. Ja tiež takých nemusím, radšej som taký neutrál. Je jasné, že ked sa nepridáš v ohováraní tak budeš ohovaraná.
Maš dve možnosti: trpieť to, byť neutrál, občas počuvať čo si tichá a podobne bludy (skús na takého niečo reagovať slovami "niesom tichá, len sa nepridávam v ohovaraní)možno nachvíľu im klesne sánka.alebo poobhliadnuť sa po inej práci.pevné nervy

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Neverim ľudom - Fórum - ZDRAVIE.sk