muzi..aj plne prsia?

Príspevok v téme: muzi..aj plne prsia?
emmmka

nasla som tu tolko prispevkov ohladom malych prs,ze ci su vzrusujuce a vsetci tam vypisuju ake su sexi a vzrujuce .. az som nadobudla dojem ze tie plne (vacsie) prsia asi nie su zvrusujuce :(
tak by ma to zaujimalo.. ze co si o tych vacsich prsiach myslia muzi. lebo vzdy som si myslela ze vacsie prsia viac pritahuju muzov a aj ja mam take.. tak teraz neviem co si mam mysliet..
muzi piste, ale pravdu !

jjjj

Každa žena je svojim spôsobom krásna a na nás mužoch je,aby sme to vedeli objaviť !

Ja mám najradšej tak akurát do ruky,no väčšie-to je zas lepšia paša pre nás mužov.

stopka44

takže teraz, ked ti pár chalanov napíše, že sa im to nepáči , čo spravíš?? zabiješ sa?!? či pôjdeš hned na operáciu???
boože, že si necháte takto svoj život ovplyvnovať druhými ..

janekMY33

podivaj velke prsia sa pacia muzom ked zbadaju zenu oblecenu alebo v spodnom pradle je to tak krajsie ale ked vidia zenu a chcu sa s nou milovat maju radsej menie male.Ale neplaty to tak u vsetkych aj zenam sa pacia velky svalnaty a s dlhym perom ale sex maju radsej s inimi muzmi

vsetkoviem

jasne ze emmmka chce pocut ze aj velke su sexy. Ked sa chlapi vacsinou pisu ze len take do ruky do ruky, tak chce pocut ze ani velke niesu zle. Niektori si ani neuvedomuju ake maju baby problemy a komplexy z toho ak maju velke prsia.. ten kto to nezazil tak to nepochopi! nemozu si obliect obycajne tricka ku krku, plavky bluzky atd...a este im strasne pomaha ked v obchodoch maju same velkost ze S, a XS........
toto moj nazor, sice emmmka neviem ake ams velke..ja mam tiez take vacsie alebo by som povedala normalne .. ale vie ako to je tazke s tym. Moj nazor..mylsim si ze tu urcite nehcce na seba upozornovat.

AdamKrt

Neviem, kto to povedal, ale chlapi sa delia na 2 skupiny. Hornaci a dolnaci. Dolnakom je jedno, ake prsia su. Mozno, ak su prave... :) Ved to je jedno.

aragos

ahojik, podľa mna pre chlapa su take do ruky :) podľa toho aku ma chlap ruku ale väčšnou to bývaju B alebo c :D Acka su male a ked si zena lahne tak neje azco chytit a D,E to su uz velke a orbia zene problemy s chrbticou.... ale ako vravim B,C su akurat a ked su pekne pevne, ako casom ovisnu ale to je taka akurat velkost :)

dancemaniac

Pravdupovediac..... prsia vačšie pritahuju ....take tie...opalene...vyformovane.....zas niesu sexi nejake tie veľke mliečňaky...alebo nejake silikony FUJ to je premna hnus...ale ak by mala nejaka baba ktora je strasne pekna male kozy...mne to problem nerobi...kazdy je nejaky...ale hovorim...vzdy je horsie mat priliz velke kozy ako male...podla mna ;)