muzi..aj plne prsia?

Príspevok v téme: muzi..aj plne prsia?
emmmka

nasla som tu tolko prispevkov ohladom malych prs,ze ci su vzrusujuce a vsetci tam vypisuju ake su sexi a vzrujuce .. az som nadobudla dojem ze tie plne (vacsie) prsia asi nie su zvrusujuce :(
tak by ma to zaujimalo.. ze co si o tych vacsich prsiach myslia muzi. lebo vzdy som si myslela ze vacsie prsia viac pritahuju muzov a aj ja mam take.. tak teraz neviem co si mam mysliet..
muzi piste, ale pravdu !

emmmka

lilllss, teraz mi velmi krivdis :( asi mi neuveris, ale ja som to myslela vazne.
tak neviem, ked tu najdem asi 10 tem ktore sa tykaju malych prs a vo vsetkych dokopy aj vyse 100 prispevkov o tom, ake su male prsia vzrusujuce a kolko maju vyhod oproti plnym.. tak sa mi cudujes ze som teraz v pomykove? tak dik.. nechajte tak, ak si myslite, ze to robim len pre zaujimost..:(

Lilllss

asi si cakala muzsku reakciu ale neda mi nenapisat. sorry, mozno sa mylim, ale to chces zaujat? takouto primitivnou temou ze ani sa nezamyslam nad tebou

Lilllss

asi si cakala muzsku reakciu ale neda mi nenapisat. sorry, mozno sa mylim, ale to chces zaujat? takouto primitivnou temou ze ani sa nezamyslam nad tebou