Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

hrdielko a med ?

usiko

lucky luck / na bolave hrdlo je dobry medovy sirup: cibulu na kolieska zalejes medom a z toho sa ti do rana spravi sirup....

..alebo:

kloktat propolisovou tinkturou zriedenou s vodou...propolis najlepsie doma zrobeny, alebo potom z lekarne tinktura /rozriedit vodou a kloktat.../

luckyluck

diky moc vsetkym, a chcela by som sa vas opytat moze ten zazvoroVy caj pit aj tehotna zena???
Na smolu sme chore obe aj ja aj moja dcerka...tak ja kedze som tehotna, musim sa trosku v tom lieceni obmedzovat...tak co by ste mi poradili aby mi to hrdlo(palenie a cervene) preslo co najskor bez liekov prosim:::!!! DIIKY

alusinka

A na kasel ma moja mama recept: povarime jedno pivo s cca 50dkg cukru, po vychladnuti prilejeme do vzniknuteho "sirupu" jednu malu flasku alpy a nakoniec med, podla toho, ako to chceme mat sladke... a 3x denne uzivame po jednej polievkovej lyzici...

U nas bol ale taky problem, ze moj tatko, ked to objavil, tak to pil akoby to bola voda :))

Neviem, ci by som to davala detom, ale mne osobne to na kasel pomohlo :)

levica_aa

ja mám osvedčený recept - zázvorový čaj s medom... fantázia... ale bacha, zázvor štípe, takže nastrúhať s mierou, nie veľa, lebo potom sa to nebude dať piť :-))

alusinka

Ked sme boli deti, tak nam tatko pripravoval na "bolave hrdielka" pokrajanu cibulku na male kocky zaliatu medom... :) a vzdy pomohlo :)
... velmi dobry je aj cajik so salvie .)

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

hrdielko a med ? - Fórum - ZDRAVIE.sk