Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vyplatenie invalidneho dochodku

Príspevok v téme: Vyplatenie invalidneho dochodku
lienocka222

ahojte....moja mamina si koncom januara bola podat ziadost o invalidny dochodok...samozreume ze do dnesneho dna sa nic nevybavilo...normalny system pre SR heh...ale nejde o to..ide skor o to, ze ked jej ho schvalia..ci dostane vyplatene peniaze spatnou platnostou od februara alebo nie...
este by som podotkla...ze jej uzasny lekar poslal socialnej poistovni papier o jej stave az po 2 a pol mesiaci od vyzvania...ci nahodou nedostane potm peniaze az od toho datumu...
dakujem za odpovede :)

dzana 2

Dobrý večer. Chcela by som sa informovat ako je to z vyplacanim ind .dôchodku.ked 8.5 je nedela ci sa vyplaca 9.5alebo 6.5..lebo prvy krat sa mi stalo ze to vyslo na vikend.dakujem za odpoved.pekny vever

Lajko

Bol som uznany ako ZTP. Vroku 1978 .od tej doby som nepoberal nic.Invalidny mi scvalili opat.kolkorokov spatne mozem ziadat. Mam odrobene 36. Rokov. Dakujem

vevericka025

ahojte.chcem sa spytat ako sa vyplaca invalidny dochodok?ci mesiac popredu alebo pozadu.dakujem vam za odpoved

[zruseny17]

lienocka,ja som si podala ziadost v decembri 2007 a az v juni 2008 som mala doma komplet spravu z ustredia...a peniazky mi prisli v juli.

lienocka222

dakujem za odpovede....akoze toto som si nasla aj na nete...ale uz som kadeco pocula, ze vyplacaju od kedy sa im zachce no....a este jednu otazku by som mala....za ako dlho su povinny vybavit ten ID...som pocula ze do 3 mesiacov od podania..ale tu bude uz 5ty mesiac a nikto nic :(

[zruseny17]

ano,ked ju uznaju ze je invalidna,tak urcia aj do akej miery,podla toho vyrataju vysku id a nasledne jej pride domov vyrozumenie z ustredia ze kedy a ako a kolkateho jej bude chodit id a vyplatia jej ho spatne ku dnu kedy si ziadost o id podala.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vyplatenie invalidneho dochodku - Fórum - ZDRAVIE.sk