Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá internetová parfuméria je najlepšia?

Eimi

Dievocka tiez som mala podobnu dilemu, nevedela som sa rozhodnut, ci takto nakupit ma zmysel. Ci predsa len nie je bezpecnejsie nakupovat v predajniach. Ale prisla som na to, ze netreba mat strach. Pred par tyzdnami som si objednala parfum cez internet, reku to skusim. A prisiel mi v poriadku a aj krasne vonia, takze z mojej strany je to fajn skusenost :)

dievocka

Pozerám, že názory sú rôzne. Baby ale ja potrebujem serióznu radu, už mám očekované, že je množstvo eshopov ktoré predávajú na internete parfumy, aj za pomerne dobré ceny, ale neviem na ktorý z nich sa môžem spoľahnúť. Nechcem aby mi prišiel domov nejaký nekvalitný parfum, ktorý nič nevydrží. Chcem dostať presne to, čo si objednám :(

matuspika8

Ahoj, určite notino.sk, majú najväčší výber a majú originály, čo sa týka ceny, tak ak sa ti to zdá príliš veľa, tak na internete sa dajú zohnať viaceré zľavy ako napr. -odkaz odstránený-

vonavka

Ja som bola tiež s notinom spokojná - nikdy žiadny problém. Ale potom som chcela niečo, čo nemá každý tak som skúsila parfio.sk a zatiaľ som teiž spokojná.

DanaBR

Tiež cez nich objednávam, raz som potrebovala poradiť s objednávkou, tak som písala mail a do hodiny mi volala slečna a vyriešili sme to...páčilo sa mi to

Stancy

Ja som v brigádovala v notine v ich sklade v Brne minulý rok pred vianocami a musím povedať, že je to moderná seriózna firma, pracuje tam veľa mladých ľudí a najmä žien. A objednávam si pravidelne od nich.

zuzika255

akú máš záruku, že v kamennej predajni nekúpiš fejk?! spamätajte sa...ja bežne nakupujem na eshopoch....skoro všetko, oblečenie, elektroniku, kozmetiku a ak mám problém, mám 14 dní na to aby som to vyriešila...

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá internetová parfuméria je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk