Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá internetová parfuméria je najlepšia?

Laurosik

ute poviem ti, ze to ci ide o original alebo nie zistis aj podla vone, tiez som mala obavy objednavat cez internet, ci pride origos alebo nie. Objednavala som drahemu k vianociam parfum, lebo ten co pouzival mi uz nevonal, uz mi skor vadil a teraz mi je uz jasne, ze som mu kupila kvalitny originalny parfum, kedze rano ho na seba da a este na vecer, ked sa mame stretnut v meste, ze ideme na veceru alebo co, tak ho na nom citim :)

Ute

Prosím vás, podľa čoho viete, že vám poslali originál...? ako odhalíte šmejd? a podľa čoho poznáte kvalitu?

eskii

...urbanovicova no asi by som mala sa na to priamo tam opýtať, ale keď už tu čítam o tých eshopoch, tak seriózne premýšľam nad tým, že vyskúšam si tú istú objednať a uvidím ako dlho tá vydrží, nech si to porovnám, pretože to nie je podľa mňa normálne aby som poobede už na sebe vôbec nič necítila :/

meggi36

Tifaniass tých eshopov je dnes už pomerne veľa, preto tvojím pochybám celkom rozumiem. Dôležité je pozrieť si, čo je to za eshop, či niekde sa o ňom niečo píše, či ti vie garantovať kvalitu tovaru alebo nie a všetky takéto veci. Možno sa ti to bude zdať komplikované, ale nie je to. Aspoň teda pre mňa nebolo, keďže sa riadim aj intuíciou ;)

tifaniass

Podla coho si viete zhodnotit ci je parfumeria v pohode alebo sa z nej neoplati objednavat?...Uz viackrat som si pozerala rozne parfumerie, rozne ponuky, ale neobjednala som si zatial parfum ani nic podobne zo ziadnej pretoze som nevedela ako to riesit aby som zbytocne nevyhodila kopu penazi a nakoniec by mi ani parfum neprisiel... :/

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá internetová parfuméria je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk