Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ktorá internetová parfuméria je najlepšia?

Domka24

jenny veď jasné, mnohí ani nevedia či kúpili originál alebo nie, ale podstatné je nakupovať z overených eshopov a potom takéto veci netreba riešiť. Ale tak čo už...ale tak dôležité je vyskúšať ako dlho vôňa vydrží a hneď vieš na čom si :)

Eimi

Katka tak ked tak isto dlho vydrzal a aj rovnako vonal, tak to bol s velkou pravdepodobnostou original :) ja som raz dostala nepravy parfum od kamosky, chudatko ona ani nevedela, ze nie je pravy ale tak to sa stava ked clovek sa nevyzna a nevie z kade objednavat a kde nakupovat. Napriklad ja nakupujem len v predajniach len zacinam mat pocit ci zbytocne neprerabam kopu penazi

Katka34

Ja si objednávam parfémy z parfums.sk teda teraz už notino.sk. Objednávala som niekoľkokrát a zatiaľ bez problémov. Doručili mi ho do dvoch dní a samozrejme rozbor som nerobila ale nemala som pocit, že by to nebol originál. Voňal rovnako ako ten čo som kúpila v parfumerke a aj rovnako dlho vydržal

dievocka

Barborica lenže ako v dnešnej dobe viem, ktorý eshop je kvalitný? ktorý je seriózny a vie mi poskytnúť tovar v takej kvalite ako by som chcela? Pozerala som už aj ja že na nete sú parfumy lacnejšie ale nemala som odvahu ešte na objednanie

barborica

Laurosik presne ako píšeš - je podľa mňa istejšie, keď si objednáš nejakú značku parfumu ktorú poznáš z nejakého kvalitného eshopu, ktorý garantuje kvalitu a podľa mňa vtedy nemôžeš mať problém, ale tak každý si potrpíme na niečo iné :)

vierocka514

Julka načo sa nad tým pozastavuješ? Myslím že to si človek musí sám uvedomiť za čo peniaze dá - za čo sa mu to oplatí. Ja som napríklad ochotná dať peniaze len do parfumu o ktorom viem, že je kvalitný, pekne vonia a dlho vydrrží to je pre mňa úspech :)

Julka266

jogo kde nie je ziadna chemia? Ty prosim ta o com?
Myslim ze mnohym nam ide najma o to aby parfum pekne vonal...co z toho ze ten tvoj parfum neobsahuje chemiu ked nevonia pekne a dlho?

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ktorá internetová parfuméria je najlepšia? - Fórum - ZDRAVIE.sk