Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kyselina listova

BJ_2

Je to pomaly najhorsia moznost ako doplnat kyselinu listovu, aka existuje. Lutujem cloveka, co si kupi femibion, ten moze rovno nastupit do hviezdnej roty doplnkoveho sveta.

diia

kazdy vitamin je lepsi ako ziadny. ci uz ho uzijes v strave alebo vo forme doplnku. co sa tyka toho ake vitaminy, nejde len o kyselinu listovu. ano, kyselina listova je nesmierne dolezita, ale taktiez su potrebne aj vitaminy ako napriklad jod, vitamin d, b vitaminy a podobne, ktore taktiez netreba zanedbavat. preto je z mojho pohladu dobre uzivat napriklad Femibion, ktory obsahuje vsetky potrebne vitaminy a v takom mnozstve aby mali pre telo zmysel.

klaudinkas

- Tutri s akými potravinami máš problém? Nerozumiem celkom tomu akože takéto vitamíny nie sú dobré? Alebo ako mám tomu rozumieť? Čo vlastne telo potrebuje? Len kyselinu listovú? Alebo ešte aj nejaké iné vitamíny? A aké to vlastne sú? -

tutri

*Angelika3*
Všetko je to vecou názoru..Ja som skúšala kadečo..Avšak u mňa je veľkým problémom to, že ja nezjem čokoľvek..Mám problém s niektorými potravinami, preto bolo pre mňa praktickejšie kúpiť si Femibion, ktorý obsahuje všetky vitamíny, ktoré moje telo potrebuje a nemusela som sa pri jedle premáhať a jesť to, čo mi nevonia, čo neobľubujem.

crocinka

jarunka to bez debaty, ze vitaminy, ktore davame telu obcas su sice lepsie ako nic, ale nevedia plnit taky ucel aky by mali, kedze ich nie je dostatocne mnozstvo, ktore telo potrebuje, telo potrebuje pravidelny prisun vitaminov aby sa nejake tie vysledky dostavili :)

Jarunka12

Angelika, lenže čo je to občas? Keď žena ma dlhodobo nedostatok vitamínov a začne ich brať, tak je potrebné ich dávať telu každý deň, keď chce vidieť nejaké tie zmeny. Nejaké tie pokroky. Príklad raz do týždňa to nemá nejaký veľký význam.

Angelika3

Tá kniha o zelených smoothie sa vola "zelená pre život" od Victoria Boutenko. Musím potvrdiť účinnosť. Len mi tá Victoria Boutenko pripadá miestami trochá blbá, no ale to je len môj pohľad, ale nič to nemení na tom, že takáto strava pomáha. A tiež si myslím, že to snaď nieje až také namáhave vypiť pohárik nápoja a kupovať čerstvu zeleninu a ovocie, než sa napchávať umelými a drahými tabletami.
To už zvládne občas aj môj muž, ked mu spravím takýto nápoj a to on by sa inak napchával len rezňami a pod.

ZemanuelaZ

dienda nemala si problemy, ved ani nerozumiem ake problemy by si chcela mat, ked su to len prospesne vitaminy ako pre tvoje telo, tak aj pre telo tvojho potomka. To je to iste ako keby si cakala, ze nejake problemy nastanu, ked vitaminy budes jest v strave normalne. Je to nezmyselne si myslim :)

Dienda

Neviem celkom čo tu riešite s tou stravou. Veľa žien má nejaký problém so stravou. Takže keď to nejde takto tie vitamíny dostať do tela, tak nevidím dôvod prečo si nepomôcť nejako. Tiež nezjem všetko, užívala som Femibion a nemala som problémy. Dôležité je, že aj moje telo a aj telo dieťatka dostane všetky vitamíny, ktoré potrebuje práve v čase, kedy ich potrebuje. Každá si musíme sama premyslieť akým smerom sa v tomto vyberieme.

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Kyselina listova - Fórum - ZDRAVIE.sk