Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Niečo na zlepšenie nálady, povzbudenie, spanie

ajeje

Vapnik, horcik, zinok v jednej tabletke som brala vzdy tesne pred spanim 2 tabletky naraz. Vraj to nema vedlajsie ucinky, ked som sa na to pytala, ci to mozem brat trvale. Vraj v pohode mi povedali v lekarni.

ajeje

Ja som mala problemy so spankom vyse roka, stale som sa citila nejaka nepokojna a boli noci ked som nemohla spat vobec aj ked som sportovala a pila caje, lieky na spanie som nebrala. Stalo sa mi, ze aj mesiac som sa normalne nemohla vyspat. Kdesi som citala, ze je dobre brat trojkombinaciu Vapnik, horcik, zinok. Asi po tyzdni brania 2 tabletiek denne sa moj spanok vratil skoro do normalu. Teraz to beriem uz vyse roka a moj spanok je ako lusk. Obcas vysadim na 2-3 tyzdne a potom beriem asi 2 -3 mesiace. Asi kazdy musi zistit co potrebuje jeho organizmus.

mellinda

Suhlasim s Well, naco sa dopovat umelymi vitaminmi a doplnkami, ked pohybom sa da dosiahnut ovela viac. Pocas sportu sa vyplavuju hormony stastia, je to super prostriedok proti depresii a vyborny stimul spanku.

director

Myslel som to tak že buď na povzbudenie a ak by nič také nebolo volne predajné tak potom na spanie. A zelený čaj pijem.Niekedy aj 2 litre denne a nič

jajka001_

tak bud na povzbudenie alebo na spanie?
zeleny caj je na povzbudenie
su bylinkove caje aj na ukludnenie - zmesi, kupis v lekarni
ak chces nieco na zlepsenie nalady tak sport, banany, čokolada :)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Niečo na zlepšenie nálady, povzbudenie, spanie - Fórum - ZDRAVIE.sk