Ako schudnut z bruska?

lea

no ja uz cvicit nebudem tak dlho:-( mala som pruch,tak ma museli operovat... no a aj som cvicila,ale nechudla som... mozem sa na to vysr.t!!! aj ked ma to stve,kaslem na to...vyzeram tak ako vyzeram!!!

izabela261

ja mam presne ten isty problem nikde inde nepriberiem len na brusku mam 168 cm 62 kg a v pase 98 cm som po porode 26 mesiacov tolko som mala zhruba v 5-6 mesiaci som zufala neviem co mam robit brusaky robim na posteli tak raz za dva tyzdne a aj to len nejakych 50

samotqa

no co babenky ako sa vam dari xudnut? ja dem v piatok na poradu s jednym kulturistom :D poradi mi stravu, ako a co cvicit. inac cvicim kazdy den, aj ked kamos povedal, ze to nie je dobre. staci kazdy druhy den. :) a brusne svaly by sa mali posilovat menej casto ako ostatne casti tela. www.muscle-fitness.cz

lea

no keby ze mam 74 v pase...ale ja mam 77cm...no neviem,som si davno nemerala... ale nie je to malo...stale priberam v bruchu...sa hambim aj do plaviek vyzliect:-( uz mi zacinaju byt male nohavice...neviem sa obmedzovat:-(

sara

cvicit,cvicit-hlavne "brusaky" min.200 denne.skus kalanetiku-su tam cviky aj na brucho.osobne mam vybornu skusenost s kalanetikou a to som presla viac sposobou cvicenia-od posilnovania cez airobik..kalanetika fakt najlepsia,kup si knihu a cvic

lole

ja mam tiez taky isty problem. pri vyske 170 cm a vahe 49 kg mam obvod pasu 74 cm!!!!
ja mam vacsie brucho cely zivot a ked ma v 12. ortoped upozornil, ze ho mam velke a ked nebudem denne cvicit brusaky, tak ked budem starsia, budem vyzerat ako tehotna. ja namiesto toho, aby som poctivo cvicila, som sa naucila stahovat brucho a ked ho nafuknem, tak vyzeram ako v 5.-6. mesiaci tehotenstva. tak som zacala cvicit kazdy den 200 brusakov a prvy tyzden som 1 cm zhodila. A vyskusam pit aj tu aktiviu.