Ako schudnut z bruska?

zuzula

Baby to som myslel, ze som jedina na planete s velkym bruskom. Mam tenke nohy aj ruky a brusko ako pavuk. Ale to nie je len z toho ze je nafuknute, to je take sadlovske. Pravidelne cvicim aerobik aj tancujema tak ale sadlo z bruska nechce odist. Inak mam celkom skvelu dietu na brusku ( ja diety neviem vydrzat do konca) ale mojej kamaratke pomohla HROOOOZNE. Na ploche brusko staci Jest karbohydraty iba rano, obcas na obed ale nikdy nie vecer. Rano musite - dava to energiu a vecer nie- robia sa tukove vankusiky.

lea

uz cvicim asi mesiac,aj viac,ale stale mam velke brusko...no a zda sa mi ze som aj pribrala...po 17tej nejem... neviem co mam robit...nejem nieak vela...no nezda sa mi ze by som schudla:-(

samotqa

Babenky a papate nejake mliecne vyrobky? Ja nefiem. asi tyzden kazdy den pijem acidofilne mlieko. A mam pocit ze uz nemam tak nafuknute bruxo. Aj ked sa stravujem cca tak ako predtym. Alebo skuste tu aktiviu ked nemate radi acido.

dandy8

miminka
Aj ja budem 18 a este som nemala chlapca.vobec to nelutujem, a uz vobec nechcem nejakohe "zbalit".Ved to je smiesne. Len si pockaj, laska podla mna prichadza vtedy ked ju najmenej ocakavame.

lea

miminka,no ja som sa prvykrat na pretekoch:-) bolo to super... rano som videla pekneho chalana, na ktoreho som sa usmiala,no a vecer ma zbalil:-) dal mi pusu,no a nejednu! najlepsie je to na diske,aj ked nieak nechodim,ale tam mozes zbalit nieakeho chalana... ale aj ked si sa este nebozkavala,tak to neni problem...ved pride nieaky chalan,nebojkaj sa....

lea

ela,no presne aj ja to tak mam:-( rano mam male brusko,ale ked uz nieco zjem tak je velkeee:-( ma to uz serka... aj cvicim,no stale mi to nepomaha,uz mesiac... ale idem od pondelka drzat dietu,mozem ti ju poslat...ale az pondelok alebo utorok,no skusim to... je to na 2 tyzdne... uvidim ci mo pomoze....papa