Zvlastne stavy..

Príspevok v téme: Zvlastne stavy..
Marian112091

Takze, moj pribeh sa zacal v decembri 2009, ked som si po udere do hlavy mal problem zapamatavat veci a trpel som depresiami. Neskor to preslo a bol som na tom celkom v pohode. Teraz posledny piatok sme boli s kamaratmi sadnut na pivo, troska som sa pripil, neskor som mal aj absint. Jeden znamy ma prehovoril na fajcenie marihuany. Aj ked ma upozornoval, bol som tak opity, ze som ho nepocuvol a prehnal som to. Po nej som bol uplne mimo, mal som totalne depresivne stavy, necitil som si nohy. To preslo po vyspati. Lenze od soboty mam hnusne stavy. Cely sa chvejem, mam navaly depresie a uzkosti, strasne sa potim a som unaveny, nemozem normalne jest. Akoby som sa len sustredil na seba a realita len prechadza okolo mna. Moze to byt dopad autosugescie? Mam problem s vnimanim co mi druhi hovoria. Casto zle rozumiem a musim sa spytat o co ide. Toci sa mi hlava. Obcas je lepsie, obcas horsie. Spravil som strasnu hovadinu a nikdy v zivote to nespravim. Aj ti co to robite, vykaslite sa na to. Najvacsia zaujimavost je, ze som to skusal v takomto meradle prvy raz a hned som blbo dopadol. Len sa chcem spytat, ci s takymi stavmi ma niekto skusenosti, ci neviete o co sa moze jednat a ci je moznost, ze sa dam dokopy... Dakujem za odpovede...

Marian112091

Vzdy ma strasne vydesi to, ked si na to spomeniem. A tiez ma velmi vydesi a vyvola vo mne ohromnu uzkost, ked ma napadne myslienka, ze co ak som od toho zavisly...

Marian112091

Hmmm, budem sa snazit :) Dakujem teda. Inak si vazne myslis, ze mi to prejde casom? Kolko taka marihuana dokaze ucinkovat ak je velmi silna?

Onnn

Ide o tu vnutornu silu, ak si vnutorne silny moze ti patrit cely vesmir . A mozu aj tie zle stavy pominut.Musis si povedat som silny a zaklad je zamestnat hlavu niecim inym .

Marian112091

Hej, chapem. Aj ked sa bojim, ze mi to pride take, ze si len hovorim, ze ten kvet je krasny, ale vnutorne o tom nie som presvedceny...

Onnn

zacni sa pozerat na svet pekne...zacni hladat veci ,ktore sa ti pacia ...napriklad ides okolo kvetu a aj ked sa ti to zacne zdat smiesne povedz si , jeee aky krasny kvet.Jee aky krasny strom a raduj sa z toho .Potom sa zacnu same od seba pridavat dalsie a dalsie veci a mozno prides na to ,ze je tu plno dobrych ludi , ktory citia podobne ako ty a tesia sa rovnako.Dnesny svet je plny smutnych a smutnych sprav, televiznych novin a hluposti , presne takych veci sa snaz nejako vytlacit zo zivota ...rovnako aj ludi ,co len piju a riesia nejake veci, taky ludia z teba vysavaju energiu a skor ci neskor dojde aj na nich