Brucho

SmuTtIllLkaA16

preco kazdy pise len o pitnom rezime???...myslite ze to pomoze???...ja tiez nemam nejake najlepsie brucho ale zeby mi voda pomohla??...nechapem preco nepomahaju brusaky:(

eva 99

Ahoj Nikolka, tiež sa pokúšam schudnúť.
Rada by som vedela, ako si sa stravovala.
Skúšala som rôzne diety, ale všetky boli s rovnakým výsledkom, pribrala som ešte viac,keď som ju prestala dodržiavať.Viem, že sa musím naučiť stravovať, tak Ťa prosím o radu. Ďakujem.

smejko

viem ze to bude tazke ale skus po 6 nic nepapat a behavat,potom ked tuk uz nebude budes robit brusaky na spevnenie

mackousko

Tuky nejdu dole pretoze cvicis brusaky. Vysvetlim brusaky nie su tak vhodne na spalovanie tukov ako napriklad behanie, byciklovanie, plavanie a to ze cvicis brusaky tak to neznamena, ze pojde dole tuk len z brucha ale z celeho tela a tuk z brucha ide dole ako posledny. Samozrejme treba upravit jedalnicek a troska studovat co treba jest, kedy a kolko a samozrejme pit vela tekutin (najlepsie vodu) ako spomenula uz nikolka.

chudnete

Cítite sa unavený a vyčerpaný? Potrebujete znížiť svoju váhu alebo viete o niekom, kto by to potreboval? Produkty na prírodnej báze, Vám s týmto problémom pomôžu (garancia vrátenia peňazí). Všetko o diéte, chudnutí, zdravých potravinách, vážení a pohybe, regenerácii tela. Ako správne a zdravo znižovať hmotnosť, vyhrať nad nadváhou a obezitou, kalorické hodnoty. Ponúkam Vám bezplatné osobné poradenstvo, analýzu stavby tela zdarma a garantujem Vám zredukovanie váhy a celkovú regeneráciu tela.

Viac informácií na -odkaz odstránený-
e-mail: mlynarcik@post.sk

nikolka

aHOJ PALKO JA SOM NIKOL MALA SOM TIEZ PROBLEM S BRUSKOM ALE NASTASTIE SOM SCHUDLA 41KG.NAJHLAVNEJSIE JE POHYB DREPY A BRUSAKY A POMAHA AJ SVIHADLO,ALE AJ STRAVA JE POTREBNA, A VELA VELA PIT PITNY REZIM JE NAJDOLEZITEJSI.A NIE SLADKE NEVIEM KOLKO TI TREBA SCHUDNUT ALE ZELAM TI VELA STASTIA.