Môj otec je idiot.... a ja chcem ísť preč

Príspevok v téme: Môj otec je idiot.... a ja chcem ísť preč
teddynka

matka sa s ocom rozisli ked som mala 15. zostala som pri otcovi kedze mi do hlavy daval same blbosti.nasiel si priatelku ktora bola uplne super.nastahoval si ju k nam a po case to zacalo. riadila nas zivot aj s jej malym synom. Spravala sa ako vietor zafukal. nieco som jej povedala a hned to o par dni vykrikovala pred otcom. povedala aj ze som p... a ze sa len kur... s priatelom a aj horsie veci. otec pocuva len ju a mna neche vobec vypocut. babka povedala ze mozem prist k nej. neviem co mam robit. bojim sa ze ich vsetkych rozostvem a budem najvacsia krava ja... neviem co mam robit. u otca mam vsetko len nie slobodu a klud. vobec sa o mna nezaujima a ja neviem co mam robit. mam 18 rokov a este stale chodim na skolu. chcem ist od neho pred no ako som uz povedala bojim sa...

wawa

môžem sa ťa niečo opýtať? prečo si vlastne išla bývať k otcovi? Píšeš, že ti dával do hlavy samé blbosti... Neviem, neber to v zlom, ale v 15 rokoch by už mal človek prekuknúť, či ho chce niekto oklamať, alebo mu chce dobre. Možno si si myslela, že si u neho budeš môcť robiť čo chceš a zrazu zisťuješ, že tam nemáš "slobodu a kľud". A čo ak teraz pôjdeš ku starkej a aj tá ťa bude držať nakrátko? napíšeš sem potom otázku s názvom "Moja starká je idiot a ja chcem ísť preč....?" Mne celý ten tvoj príspevok vyznieva tak, že si sa rozhodla zostať u otca z vypočítavosti a keď si našiel priateľku, už to nie je podľa tvojich predstáv.

wowo1

chod k babke, okazmite neboj sa ja som bola v podobnej situaci,otec za tebou pride po case chod len zbal sa a chod.coho sa bojis?? chod.nevahaj

tak

myslim si ze jednoznacne prvy krok ist k babke, cas ukaze co bude dalej hlavne sa nevzdavaj, hore hlavu, ... dobre to dopadne, ... myslim na Teba, ...

mate59

nachádzaš sa v zložitej a nezávideniahodnej situácii.Ale ak si to už doteraz vydržala, tak to vydrž do ukončenia školy,až budeš mať školu ukončenú,čo bude onedlho,budeš mať vzdelanie v ruke a potom konaj.