Prírodne antidepresiva

Onn

rena23 uz ho pijem asi rok

ewelinka to aj su tablety ?

lukaso vdaka vsetko toto ja viem ,ale dakujem

H2O - medovka nic z toho mi bolo tak maximalne zle

H2O

Medovka lekárska, Ľubovník bodkovaný, omega 3 nmk, vitamíny b skupiny .. a najlepší je šport, ale na ťažké depresie je nepoužiteľný, lebo vtedy je človek "nehybný" ..

lukaso

ahoj onnn... to ze sa nam prejavuju rozne psychycke a fizicke problemy ma za nasledok strasne vela veci, ako napr. dedicnost, geny, zranenia, choroby, zle soc. postavenie, stres, zla strava, drogy a pod... vsetky tieto negativa nam v tele sposobuju bloky a bolest ktora sa potom odzrkadluje na psychike a spravani cloveka... predstavme si telo ako velky vodic zdravej energie, ktora cez neho neustale prudi pokial sa nevyskytnu rozne bloky na ktorych sa zastavuje a dalej uz neprudi... na to aby sa tieto fizicke a psychycke problemy neprejavovali, musime zabezpecit co najvasci prud tejto energie nasim telom, a preto musime trenovat a naucit sa ako sa tychto blokov zbavit... odporucam trenovanie kludu, lebo iba kludny clovek sa dokaze vysporiadat a liecit svoje osobne bloky... samozrejne netreba tiez zabudat na pohyb, takze velmi pomaha obcas si ist zabehat...

rena23

Onnn, ak Ti po takej dlhej dobe nezabrali bylinky, tak uz ani nezaberu. Okrem toho, lubovnik sa nesmie pit dlhsie ako 3 tyzdne. Inak, moja skusenost s alternativnymi metodami liecby uzkostno-depresivnej poruchy je taka, ze ma to stalo strasne vela penazi, nezabralo a nakoniec som sa vyliecila az vdaka chemii a terapii. Niekedy to bez chemie nejde, ale stale lepsie, ako sa zbytocne trapit...

dievcatkoTT

Ahoj Onnn :) takze jedno z najucinnejsich prirodnych antidepresiv je Lubovnik bodkovany..kupis ho v obchode, kde maju sypane caje..sice nezabera hned, ucinkuje to az po niekolkych tyzdnoch, ale treba vyskusat urcite..a ukludnujuci ucinok ma medovka, ta je tiez dobra na spanie :)