FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: Prírodne antidepresiva

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "Prírodne antidepresiva" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Psychické / Osobné problémy
    Onnn30.05.10 21:52??.??.36.67

Pozná niekto nejake prirodne antidepresivum? popripade nieco proti uzkosti ? (nie tabletky )

• dievcatkoTT23.09.10 13:22??.??.55.34

UjoZvysneho: Narkoman???Na to si ako prisiel :D:D:D

• Onn13.09.10 13:11??.??.36.67

lukaso- rozumies do tejto tematiky , je to vidiet

• Onn13.09.10 13:10??.??.36.67

lukaso- rozumies do tejto tematiky , je to vidiet

• Onn13.09.10 13:04??.??.36.67

rena23 uz ho pijem asi rok

ewelinka to aj su tablety ?

lukaso vdaka vsetko toto ja viem ,ale dakujem

H2O - medovka nic z toho mi bolo tak maximalne zle

• H2O28.06.10 12:50??.??.40.89

Medovka lekárska, Ľubovník bodkovaný, omega 3 nmk, vitamíny b skupiny .. a najlepší je šport, ale na ťažké depresie je nepoužiteľný, lebo vtedy je človek "nehybný" ..

• lukaso28.06.10 11:36??.??.184.241

ahoj onnn... to ze sa nam prejavuju rozne psychycke a fizicke problemy ma za nasledok strasne vela veci, ako napr. dedicnost, geny, zranenia, choroby, zle soc. postavenie, stres, zla strava, drogy a pod... vsetky tieto negativa nam v tele sposobuju bloky a bolest ktora sa potom odzrkadluje na psychike a spravani cloveka... predstavme si telo ako velky vodic zdravej energie, ktora cez neho neustale prudi pokial sa nevyskytnu rozne bloky na ktorych sa zastavuje a dalej uz neprudi... na to aby sa tieto fizicke a psychycke problemy neprejavovali, musime zabezpecit co najvasci prud tejto energie nasim telom, a preto musime trenovat a naucit sa ako sa tychto blokov zbavit... odporucam trenovanie kludu, lebo iba kludny clovek sa dokaze vysporiadat a liecit svoje osobne bloky... samozrejne netreba tiez zabudat na pohyb, takze velmi pomaha obcas si ist zabehat...

• rena2328.06.10 11:27??.??.188.2

Onnn, ak Ti po takej dlhej dobe nezabrali bylinky, tak uz ani nezaberu. Okrem toho, lubovnik sa nesmie pit dlhsie ako 3 tyzdne. Inak, moja skusenost s alternativnymi metodami liecby uzkostno-depresivnej poruchy je taka, ze ma to stalo strasne vela penazi, nezabralo a nakoniec som sa vyliecila az vdaka chemii a terapii. Niekedy to bez chemie nejde, ale stale lepsie, ako sa zbytocne trapit...

• ewelinka28.06.10 09:28??.??.236.166

Tabletky z Lubovnika by mali zaberat rychlejsie

• UjoZvysneho28.06.10 08:08??.??.45.105

dievcatkoTT: Ty si nejaky narkoman? :-)

• dievcatkoTT28.06.10 07:38??.??.55.34

Ahoj Onnn :) takze jedno z najucinnejsich prirodnych antidepresiv je Lubovnik bodkovany..kupis ho v obchode, kde maju sypane caje..sice nezabera hned, ucinkuje to az po niekolkych tyzdnoch, ale treba vyskusat urcite..a ukludnujuci ucinok ma medovka, ta je tiez dobra na spanie :)

• Onn30.05.10 22:19??.??.36.67

Dakujem za odpovede, lubovnik pijem polrok uz , ale cojaviem , no citim sa trochu lepsie , ale zeby nejako extra tak to nie .

• Marian11209130.05.10 22:18??.??.121.227

Vyborny je caj z Lubovniku Bodkovaneho. Vyrovna sa niektorym syntetickym antidepresivam...

• Laco2430.05.10 21:54??.??.88.40

vraj sú dobré broskyne :-D ale myslím že na depresie úplne stačiť nebudú... ale trochu by mohli pomôcť ;-)

Nový Príspevok

NOVINKA! Odteraz môžete ku každému príspevku vkladať aj obrázky.

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov. Pridaním príspevku do diskusného fóra potvrdzujete, že ste si prečítali a súhlasíte s pravidlami diskusného fóra

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch