Zubar v Trnave

Príspevok v téme: Zubar v Trnave
jasminka01

Ahojte, potrebujem ist surne zubarovi a neviem komu, nikoho tu nepoznam. Mozte mi poradit nejakeho? Hlavne, aby bol dobry :) Co som zatial pozerala na inych forach, bol tam spominany Daňko, Petrik, Hejduk, Stano a tak. Ale nic konkretne, tak sa neviem rozhodnut. A este nepoznate nejakeho Danka v Chtelnici??
A kolko sa asi tak plati, ked potrebujem ist co najskor a nemozem cakat na termin 2 mesiace?
Dakujem!

Olinaa

janka, no vies, to je to najhorsie. mame slobodnu volbu lekara a ked podla obvodu ziskas nejakého..........nechcem hresit, potom je to o nicom.

Jana223

Olinaa vsak podla obvodu do ktoreho patris podla ulice ta zoberie zubar na poistovnu, preto sa zaviedli obvody aby pacienti neboli bez lekara.:)

Olinaa

Nemohli by zdravotne poistovne poskytovat zoznam lekarov ktori beru novych pacientov, ktori su nimi zazmluvneni ? V minulosti sa o tom hovorilo aby poistovne manazovali lekarov, vtedy sa to odmietalo, lekari s tym neboli spokojni, ale pre pacienta by to bol prinos. Mne osobne pomohla poistovna pri zmene ocneho lekara, marne som hladala, vsetci mali plne. Lenze lekari si chcu rozhodovat sami a naco su tie ich lekarske komory? Aj tie by mohli sa snazit pomahat pacientom a manazovat si lekarov.Takto len pacienti tapaju, chodia od dveri ku dveram, musia znasat ich neprijemne odmietnutia, hladaju a pritom mame slobodnu volbu lekara, zmenit hocikedy alebo po polroku u zubarov, ale zial to tak nefunguje. U nas nie je pacient na prvom mieste a ak ano tak len ti co maju dostatok penazi.

Peto828

Ja chodim uz par mesiacov k dr. Pastyrovej a neviem si ju vynachvalit, uz sme k nej presli postupne cela rodina. Je velmi sikovna,skoro vzdy nas zoberie nacas a robi kvalitne ma vela vselijakych pristrojov, vidno ze ju to bavi.

Niki3455

Ahojte.
Dr. STANO - neviem ci ho odporucam, pretoze je fakt drahy, plomba 50-70€, osmicka vytrhnutie 120€ ... vcelku palky, ze.
Ale ... vyhodou je, ze ma dobre injekcie, nic necitite, nech robi cokolvek a ani po navsteve, kedy injekcia prestane posobit, nic neboli.
Uprimne povedane je tak trochu sadista. Aöe vzhladom k tomu, ze to necitite, je tp jedno

Bilbo47588

Ja nedoporucujem pana Petrika, he arogantny a drahy na to ze to je v Trnave. Mne opravil zub , ktory sa mi za nejaky cas rozpadol a zaplatila som nie malo.