Zubar v Trnave

Príspevok v téme: Zubar v Trnave
jasminka01

Ahojte, potrebujem ist surne zubarovi a neviem komu, nikoho tu nepoznam. Mozte mi poradit nejakeho? Hlavne, aby bol dobry :) Co som zatial pozerala na inych forach, bol tam spominany Daňko, Petrik, Hejduk, Stano a tak. Ale nic konkretne, tak sa neviem rozhodnut. A este nepoznate nejakeho Danka v Chtelnici??
A kolko sa asi tak plati, ked potrebujem ist co najskor a nemozem cakat na termin 2 mesiace?
Dakujem!

lubenka26

ja sa chystam buduci tyzden k Hejdukovi na predny zub, tak dufam ze mi to dobre spravi, 1x co k nemu ideme, tak potom dam vediet ze ako bolo :)

inac predtym som roky chodila k Petrikovi, na zaciatku bol dobry, ale strasne sa zhorsil, je neprijemny, robotu odflakne narychlo, nekvalitne spravi zub /ten predny zub na ktory idem k Hejdukovi mi robil v decembri 2009 Petrik, a zas je kazovy/ a teda je aj dost drahy.

Bola som skusit aj u Sieberta,ten robi perfektne, precizne, ale je neludsky drahy!!

zuzuzuzula

Na Zos-ke teraz pracuju 2, MUDr. Braniša a MUDr. Solčanyova, ak chces byť osetrená co najskor objednaj sa u Dr. Branišu priamo
www.branisa.freepage.cz

jasminka01

A Skodackova je tiez sukromna? Kolko sa u nej caka na termin priblizne? Uz si u nej bola? Je tiez dobra a sikovna? :)

lenkea

ano,ten Danko, co ma ordinaciu na plastickej chirurgii v TT. na zoske su vraj vsetci dobri, robia rychlo a kvalitne. ja teraz cakam na termin u dr. Skodackovej, lebo je stale plna, ma mi robit predny zub, tak na tom sa setrit neda..

jasminka01

Lenkea, ten Danko je ten v Trnave? Lebo vraj aj v Chtelnici je nejaky. No ja potrebujem hlavne porobit kazy, ale kedze mam na zuboch viac plomb ako zubov, tak chcem nejakeho ozaj sikovneho, nech nedojdem o tie zuby uplne. Lebo to pod starymi plombami mam kazy :( A tusim v celej puse :((

A tej zoske mi vies, prosim ta, poradit nejakeho konkretneho z tych troch? Su ozaj sikovni? Na tych cenach mi az tak nezalezi, hlavne mi ide teraz o kvalitu, peniaze uz nejako " naskriabem ":)

lenkea

zalezi na tom , co potrebujes so zubami spravit.sestra si davala robit predne 4 zuby mostik u Danka, a musim povedat, ze ich ma ozaj nadherne. cca 1000€. ale cakala asi 2 mesiace, kym prisla na rad.ked potrebujes opravit len kaz, tak chod do zubneho centra na ZOSku, su tam dobri zubari a nemaju vysoke ceny.