Roaccutane

jajkafr

Elanor
ja užívam Neotigason to je liek z tej istej skupiny ako Roaccutane tiež ho neužívam kvôli akné a antikoncepcia sa dáva len preto, aby žena neotehotnela keďže nemám partnera a pohlavne nežijem dohodla som sa s lekárkou že antiku nechcem a lekárka to tolerovala... tiež mi povedala, že ak otehotniem je to indikácia na interupciu takže je to na tebe a na tvojej zodpovednosti ako budeš žiť, ale predpokladám, že budeš zodpovedná veď predsa nechceš, aby sa ti narodilo postihnuté bábo...
mne povedali že 2 roky po dobratí liekov nesmiem otehotnieť...
Elanor ešte niečo... zohnaj si kvalitný krém na tvár aj telo a kvalitný balzam na pery... po týchto liekoch budeš mať neskutočne suchú pokožku aspoň u mňa je to tak držím palčeky

Elanor

no otehotniet nesmiem ani ja aspon 5 rokov po chemo :P tiez sa neodporuca, a aspon rok urcite sexualne aktivna nebudem...tak neviem ci musim...

Elanor

no otehotniet nesmiem ani ja aspon 5 rokov po chemo :P tiez sa neodporuca, a aspon rok urcite sexualne aktivna nebudem...tak neviem ci musim...

ihla

No páááni...
ci je potrebne uzivat antikoncepciu - no nesmie sa pocas liecby roaccutanom otehotniet, lebo by sa ti narodilo postihnute dieta. Mne povedali, ze az 3 roky po vysadeni nesmiem otehotniet a preto sa doporucuje uzivat ho s antikoncepciou.

Elanor

onkologicka mi odporucila zohnat si ho, pretoze obsahuje latku, ktoru potrebujem pri chemoterapickej udrziavacej liecbe :P