Šampon salon textures

Emilim

Prislo mi dalsie balenie sampon a kondicioner. Pouzivam iba tento sampon a kond. Zatial mozem povedat, ze mam vlasy o nieco hustejsie a nepadaju mi tak velmi. Ale zatial som si umyla iba tymto samponom- uz bude pol roka, co ho pouzivam.

Emilim

Ja pouzivam tento sampon teraz mam tretie balenie a k tomu kondicioner. Velmi mi pomaha. A ja mam vypadavanie vlasov dedicne, mala to mama aj sestry. Ja som mala hore na hlave az plesinu,teraz mam vrch hlavy pokryty vlasmi a to este beriem lieky po ktorych padaju vlasy. Vlasy si umyvam asi 3 krat do tyzdna, pretoze sa velmi potim po liekoch. Akurat sa chystam, ze si ho objednam, lebo mam iba pol flasky . Ale oplati sa i ked je drahy.

linduška

Ja som použivala tento šampon už viac krat,a vždy mi pomohol,zaleži či to vypadavanie vlasov nie je chorobne(ked nepomaha),vtedy treba to riešit navštevou doktora,nie vždy pomožu len šampony:-)

gizmo

jedno cele balenie je uz takmer fuc a nepomohlo to vobec,,nove vlasy vobec nerastu,,skor naopak, mam pocit ze je to stale horsie

nomi

Prajem pekny den vsetkym,ako lekarnik vam mozem poradit jednu vec. Nekupujte tu chemiu. Chce to zdravu vyzivu .... vlasy rastu z nej :) a nie vdaka drahym samponom. Stres nemusi byt jedinym faktorom,ja zijem v strese neustale :) a vzdy som mal huste vlasy. Ale v poslednej dobe najma neprimeranou stravou zacali viac padat. Po uprave stravy ,viac spanku,a prirodnej starostlivosti o vlasy,rastu a prestali padat. Odporucam (nerobim reklamu) GS Eladen,ma to co vlasy potrebuju,brat tak ako je pisane 1 rano,1 vecer. Dalej pivovarske kvasnice,najlepsie modre al. zelene balenie. Pit lopuchovy caj,brezovy caj a zihlavovy caj. Vlasy neumyvat dlho v horucej vode,necesat hned po umyti. Raz za tyzden olivovy olej z jednym vajickom. Raz za tyzden vlasy zaliat zihlavovym a lopuchovym cajom. Neutierat uterakom nechat volne ususit. Mne zastavil vypadavenie vlasov napriklad sampon Garnier fructis pre muzov Taurin a kofein.

nela

Mne tiež padali vlasy a tak som to drhla všetkym možnym.Stalo to kopu peňazí a výsledok nanič,keď tak iba na chvíľu pomohlo.Potom som zistila,že čím viacej tej chémie na pokožku dávam tým je to horšie.Je to vlastne uzavretý kruh,človek si to tým experimentovaním vlastne iba zhoršuje,ale z toho vlastne tie kozmetické firmy žijú.A tu je môj recept proti padaniu vlasov,ktorý mi naozaj pomohol.Všetky tie drahé šampóny som vyhodila,kúpila som detsky šampon SebaMed za 4 eur/upravuje dokonca ph pokožky na pôvodné ph/,vlasy umyvam veľmi jemne aby sa čo najmenej samponu dostalo na pokožku,ešte dobra strava a šport a pokiaľ možno ziaden stres a vlasy nepadajú.Naozaj funguje.

LucusSSS

Chystám sa vyskúšať spomínaný šampón, nech sa sama presvedčím, či a nakoľko funguje.
Zistila som, že značka Texture Salon je registrovanou ochrannou známkou. registre.indprop.gov.sk