Šampon salon textures

alexandra888

ahojte mam rovnaky problem s vlasmi ako vacsina dost mi padaju a nic mi nepomaha... minule som nehorazne peniaze a vyskusala som mnoho pripravkov ale nic..tak preto sa chcem spytat na tento sampon salon textures ci pomaha alebo nie lebo ako som citala vsetky komenty co su tu k tomu tak nejak sa neviem rozhodnut jednym pomohol a druhym vobec...

danielaaa

no ono to aj pise na sampone ze treba vmasirovat, nechat posobit 15 min. a tak oplachnut, takze nic prevratne si neobjavila...

zuzuG

neviem ci to zabera, tiez skusam vsekto mozne, vitaminy, vodicky, vajce s olivovym olejom, toto mi sice pomohlo na rast novych vlasov a tie stare padaju a padajuuu. tiez som si ho chcela kupit, ale tu stranku maju fakt lacno spravenu, na kolene, ani fotky, ani zlozenie samponu, co ked tak bude nejaka zlozka na ktoru ma clovek alergiu, bohvie co to obsahuje, aj ten obal je lacny, a este to moze byt aj placebo efekt, ked veris ze ten sampon zaberie tak ti mozno aj zaberie. ja pouzivam vodicku od kadernicky PANTENOL,a vitaminy a teraz som kupila aj cisty zinok, zevraj to je dobra konbinacia

:-D

nemyslim ze je to podvod, aj ja som mala problem s padanim vlasov a to dost velky,,, umyla som si raz a nic ,,,potom som pochopila ze ked si budem len obycajne umyvat vlasy neprestane to ,,,tak som si ten sampon priblizne 15 minut vmasirovala do pokozky aby sa mi prekrvila a fungovao to ,,,vlasy mi zosilneli a hned prestali padat ,,ostala som v nemom uase ,,, pouzivam k tomu aj kondicioner a ten si nechavam v dlzkach vlasov 5 minut .mam stredne dlhe vlasy a tie pripravky mi vydrzai asi 3 mesiace ked nie viacej , tak ani to nieje velka investicia ...takze zavisi aj od toho ako tie pripravky pouzivate ,,,vrelo odporucam .

pepula

je to pravda,tento sampon som používala už som si myslela,že nezaberie,už som mala vo flasticke len asi na dva umytia a stale mi vlasy vypadavali,ale keď už som umyvala predposledný krát tak vtedy mi vlasy prestali vypadavat aj mi pekne zhustli.toto bolo pred asi piatimi rokmi a teraz mám zase taký problém s vlasmi takže som si vyhľadala či ešte tento šampon predávajú a som veľmi rada že ano.idem si ho hneď objednať,nech to stojí čo to stojí,ale je to super šampon.

šalom

šampon zo salonu Textures mi objednal moj manžel a neverila som,že mi pomôže,lebo mám lieky,od vysokého tlaku a u nich u väčšiny je ,ako vedľajší účinok vypadávanie vlasov.Po zmývaní počas troch mesiacov som začala badať male nové vlasky a teším sa,že sa to o veľa zlepšilo.Takže moja skúsenosť na vlastných vlasoch ma Textures potešila,len treba trpezlivosť.Vypadávanie je v norme,nie tak veľa,ako pred tým.Objednala som si ďalší.

michallka_1

aj ja mam s nim taku skusenost, ze pred par rokmi mi zabral pefektne, teraz som ho objednala cez www.vlasovakura.sk po prvom tyzdni pouzivania som mala pocit ze vlasy prestavaju padat, a po tretom tyzdni pouzivania som zas tam kde pred tym, vlasy padaju rovnako. nerozumiem tomu, zeby zmenili zlozenie alebo to bola len nejaky falzifikat? :(

danielaaa

Moze byt ze mas pravdu, lebo mn pred 5 rokmi zabral dobe,ale neviem odkial som ho kupovala, terz som mala zo skalice a nezaberal teda...

TommyBoy

Mno takze. Ano to pomaha na 100% aj chlapom.
Po druhe, to ORIGINAL nie co kupujete z letakov, skalice atd lebo to je uz viackrat zriedeny. Cize kopie... Original bol len z Teleshopu ale uz ani tam nepredavaju.. Tolko.

Este aj stranku maju lacnu zle spravenu:
www.vlasovakura.sk

Vy im verite???