Šampon salon textures

danielaaa

Ako mne pomohol len prvy krat, dost vyrazne, teraz nemam nejaky pocit, ze extra pomaha, tak z 1/3 co pred tym.....nechapem preco

leeona

vobec mi nepomohol, zbytocne vyhodenych vela penazi. ani trosku mi nezastavil padanie vlasov, ine pripravky napr. Revalid ked uzivam, tak mi vlasy aspon pocas uzivania menej padaju. Ten sampon je uplne o nicom a este z neho aj oci stipali

danielaaa

ja som ho pouzivala pre ť rokmi teraz som si ho objednala zase, vlasy vam z neho nenarastu,ale padanie zastavi aspon mne fakt pomohol vlasy mi uz skoro vobec nepadaju funguje skoro okamzite, beriem aj vitaminy na vlasy donna hair a vlasy nemam brutalne hustejsie(to vam nespravi ziaden pripravok, aspon podla mna)ale urcite mi prestali padat

zuzkas

ja som ten šampón požívala pred pár rokmi,mama mi ho kúpila pod stromček.najprv som si pomyslela pri rozbalovaní,že stratila rozum,ale ten šampón bol fakt dobrý!ja som bola max.spokojná,len škoda že je taký drahý:-(

VevErička

Niekde som čítala, že na ten druh vypadávania vlasov, ktorým trpia muži tento prípravok nepomáha. U žien vraj funguje úžasne, vypadávanie prestane a vlasy zhustnú. Z nicku neviem vyčítať či si muž, alebo žena, preto takto všeobecne..:)

kilina

nekupuj je to blaf, keby pomáhal tak už všetci muži chodia s vlasmi po zadok
p.s. na základe vlastnej skúsenosti (teda manželovej)

mate59

Predáva ho firma zo Skalice,úplne ale úplne vyhodené peniaze,ak si kúpiš hocijaký šampón urobíš lepšie.
Len na tom bohatnú a tie ich primitívne reklamy,hrúza.