Akné v 25-ke som už zúfalá

Príspevok v téme: Akné v 25-ke som už zúfalá
Serena13

Ahojte potrebovala by som radu, od puberty mám problémy s akné,brala som HAK a upravilo sa to, ale odkedy som vysadila HAK je to stále horšie a horšie ale nechcem sa vrátiť k HAK.Bola som aj u kožnej, jej rada znela kúpte si v lekárni Sebium čistiaci gél - samozrejme mi to nepomohlo.Chcela by som radu, chcela by som aby mi kožná lekárka urobila krvné testy,môže ma odmietnuť???? ďakujem

Lacikovo

Suhlasim stebou lenkea .Zinok naozaj posoby priaznivo na kozu.Ale este lepsie posoby Zinok v koloidnej forme nez tabletky.

Zinok v tabletkách dokáže telo využiť na max 10%, ale koloidný zinok má účinnosť až 98%.

Co sa tyka co pisala Martinoqa tak koloidne striebro je od nych je super.
Pokial mate zaujem tak koloidny zinok maju aj na tej webovej stranke co spominala Koloidne.sk
Myslim ze nie je na skodu to vyskusat. Podla reakcii ludi vo forach je to ucinne na 100%. Takze nie je co riesit.

lenkea

moj drahy uzival zinok kvoli svalom a pekne sa mu vycistila plet. nevedel co mu pomohlo, ale zistil to,ked vysadil zinok, ze to bude nim. tak teraz uziva denne jednu tabletku a pomaha mu to.

Martinoqa

ahoj, ak mozem poradit tak skus uzivat koloidne striebro vnutorne aj vonkajsie potierat, mne velmi pomohlo KS od Koloidne.sk a akne uplne zmizlo. Som velmi spokojna.Verim ze aj tebe to pomoze.

usiko

serena,

nechcem ta strait, ale mozno nikdy nebudes mat krasnu plet...ak mas rozsirene pory, tak je velky predpoklad ze nikdy nebudes mat plet ako babika.....to ja niekedy pozeram na nase studentky, najma teraz, ked ich skusam na maturite a sedia po prvy raz blizko mna, ze niektore maju plet ako som mala ja.....a niektore ako porcelanova babika....taku som nikdy nemala a ani nebudem mat....samozrejme ze ma to trapilo, ale co uz, proste mi to bolo dane tak a hotovo...a ver mi, ze mama mi uz od mojich 12 rokov kupovala kadejake veci, aj robene emulzie, masti, luhovali sme kadeco, drahu kozmetiku a nic...to je proste len marketingovy tah, nic viac.......vsetkym tym a stravou sa da akne zlepsit, ale ak si telo povie ze nie, tak sa ti jemna forma akne bude objavovat az kym neumries......proste asi hormony alebo co......neviem.....a teraz, ked som tehotna,....no, niekjedy ke plet fajn /nie cista, ale na moje pomery fajn/ a napriklad teraz mam na krku take tri fajne obrovske vyrazky, ktore bolia , nic z nich nevytlacim, proste su tam uz vyse tyzdna....natieram RSB, propolisom, a pomaly ustupuju.....takze proste telo si s tym robi co chce a neurobis nic, iba sa budes zbytocne rozculovat.....

Serena13

Nehovorím, že nie sú dôležitejšie veci ako akné, jasné že sú, ale pre mňa je najdôležitejšie zdravie a k zdraviu patrí aj zdravá a pekná pleť a tú ja nemám, takže to pre mňa nie je menej dôležité.

jancecka

silanka dobrý postreh :D som :D aj ja som na to čakala, ale nechodí nič pozitívne :D mne sa akné tehotenstvom zhoršilo :D hlavne na chrbte a dekolte ale súhlasím s usiko, sú dôležitejšie veci ako akné