Neurol

HNDM

Zrejme neexistuje tabletka ,ktora by ma urobila konecne stastnym a bezuskostnym clovekom.som stastny vazim si zivot , a ludi a vsetko pozitivne, ale trapim sa

Iveta Michael

Mne raz predpísali Neurol ale moc mi nepomohol.A okrem toho je vraj dosť návykový,takže...no je to len na doktoroch mali by vedieť čo ktorému pacientovi dať...

biopichh

molisha daj si do googla ONE BRAIN odblokovanie stresu je tam toho vela... ja som to este neskusala znama ano...a chvalila si ze jej tato metoda pomohla aj jej synovi, sice nieje to zadarmo ale ked by malo pomoct...

molisha

ahojte, a viete aky odbornik by v BA vedel ten "strach odblokovat"? take uzkosti z toho ze cloveku pride zle, trebars v elektricke alebo lietadle...proste panika skor nez je na nu pricina.

B.

Ale na strane druhej tie lieky predtým brala 30 mesiacov:) A? Podarilo sa a už jej odvtedy nič netrebalo. Použila ešte potom alternatívnu liečbu: čistenie podvedomia pravidelným sexom. To jej pomohlo najviac + behanie.

B.

Ide o to, či ti liek sadne. Ak nie, tak vtedy ti bude na prd a ešte horšie, ak ti lekár povie, že nič iné ti už nepredpíše. Moja sestra mala šťastie a vyskúšala 30 liekov predtým, než ten posledný poctivo brala asi mesiac:D