Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

odstranenie znamienok

Príspevok v téme: odstranenie znamienok
simonkaaav

Dobry deň, vedel by mi niekto poradit ohladom odstranovania znamienok. mám velmi vela menších znamienok najme na dekolte. asi cca 20 určite. dosť mi to začína vadiť. vyšli mi po pobytoch pri mori. chcela by som si ich odstraňiť len sa bojím či mi nezostanú jazvy a ci tá pokožka potom nezostane na tých miestach biela. myslím že sa tie miesta asi neopália, kedže ich mám veľa vyzeralo by to divne asi. počula som aj o lasrovom zakroku aj po nej zostavaju fľaky?

simonkaaav

ďakujem za odpevede. aj tak si este musim pockať s tým odstraňovaním udajne sa to robi na jeseň ked pokožku nezaťažuje slniečko. ešte jedna otazka fakt po odstranení už nemôžem chodiť vôbec do solarka ? ja tam chodím pravidelne cca raz za týždeň na 8 az 10 min len na udržiavanie hnedej pokožky.

mia12

Boli ste niekto aj v Ružinove? Ako to tam prebieha? Pridem tam s odporučankou a chirurg ktorý tam akurat bude mať službu mi bude aj znamienko na dohodnutý termin odstranovať?

monkauk

ahojte.tak ja mam vybratych uz 12 znamienok a aj dnes som bola vybrat jedno cize trinaste. na krku som mala dost velke a aj na bruchu takze som mala viacej stehov ale jazvy mi ani nevidno,sa to casom uplne stiahlo.takze toho by som sa bala najmenej.ak sa rozhodnete ist,drzim palce no a to solarko by som vylucila uplne zo svojho zivota!

karkulkaa

ja som si dala vybrať 2 znamienka na chrbte a 1 som mala na boku chrbta pod rukou......vzadu sa to zahojilo pekne,hoci zostali maličké jazvy a pod rukou mi zostala dosť veľká jazva...vyzerá ako veľká fazuľa....a inak chodila som do solárka a celkom mi to aj opálilo...nezostali tie miesta biele

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

odstranenie znamienok - Fórum - ZDRAVIE.sk