Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co s pricapnutymi vlasmy??

rew

zuzi77> este nieco mam na srdci :) mne sa celkom pozdava ako na moje vlasy posobi hena. namiesam do nej vsetko mozne (med, zltka, kakao, vsetky druhy olejov co doma najdem :)) a ten humus ktory z toho vznikne mi vlasy 1 jemne zafarbi, 2 vyzivi, 3 hena mierne vysusuje, takze z nej mam vlasy take lahucke a objemnejsie (inak ich mam dost hrube, take droty, takze default stav je tazke ulahnute aj ked mam pomerne kratke vlasy). A naposledy som dala trosku viac medu, take aj po druhom umyti mi vlasy super medikovo vonaju :) takze dalsie odporucanie.. namiesto kondicioneru, aby vlasom nechybala vyziva, sks mozno nejake taketo masky..

takk

zuzi a urcite si nedavaj kondicioner na pokozku hlavy, len asi tak 15cm od korienkov a ak nemas suche vlasy tak na konceky

rew

zuzi77> tym privelkym objemom mas na mysli asi to ze mas huste vlasy.. oznacenie 'zvacsenie objemu' na samponoch neznamena zhustenie ale.. zodsplastnutenie :) kondicioner zatazuje vlasy, potom su take ulahnute.. objem zavisi aj od strihu.. zas plati ze tazke vlasy padaju k zemi a vyzeraju splasnuto.. postupne zostrihanie nadlahci vlasky.. este by ti mohlo pomoct penove tuzidlo na objem.. votries trosku do vlhkych vlasov a dosusis napr. s predklonenou hlavou (ak nemas chut sa babrat s kefou :))

mate59

tak si formulovala zle otázku, píšeš, že ich máš pricapnuté, tj. ako splihnuté,a ten šampón ti ich nadvihne práve.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co s pricapnutymi vlasmy?? - Fórum - ZDRAVIE.sk