Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Garnier pure active exfo brusher pouzitie

kacenka12345

Dá sa to nanášať aj na suchú pletť vyčisťuje pory a ked sa to vstrebe do pokozky tak to treba zmyť odporucam si k tomu kupit aj tonikum na dokoncenie cistenia tvare.

DAJDACERUZA

ja to mam nove pouzila som to asi tri krat ale len na pradu lebo tam mam virasky a teras mam celu začervenenu bradu a strasne to štipe lebo tam nebolo napisane použitie tak teras ked si tu tak čitam tak to asi skusim zmyvať :D

Patus

Všetci mi to odporúčaju tak som si to kúpila na prvy krat som očervenela a teraz som si to dala a mam uplne jemnu plet vyrazky zmyznú za par dni odprúčam každému :) :)

ducky

Dievčence nechce niekto kupit sadu Garnier (cistiaci gel, peeling, nocny a denny krem, krem na vrasky, pletova voda a odlicovacie mlieko?)..vsetko zelenej farby na normalnu az zmiesanu plet.Predam lacno, skoda mi vyhodit. Mne to nerobi dobre..mam uz roky problem s pletou. Po tom ocerveniem. Tak piste :-))

jankaaaaaaaaa

toto urcite nieje na kazdodenne pouzivanie!!!! akurat si s tym zderiete vrchnu cast koze, a narusi sa tym cely system vymeny koze na povrchu a plet bude po case uplne nezdrava! taketo silne drhnuce pripravky by sa mali pouzivat tak 3x do tyzdna mozno

SimusiQQQ

Súper výrobok kupte si ho .. mne to vélmi pomáha som spokojná :) Teraz mám 1 až 2 vyrážky na tvári a plet je hebká a jemná.. Výborné :)

anny...

Ahojte. Dnes som si ho prvýkrát kúpila a chcela by som sa opýtať, či sa to má používať na navlhčenú pleť alebo suchú. Za odpovede ďakujem:)

london

mne to pomaha, pouzivam to par mesiacov, kazdy vecer. potom na noc nanesiem krem od Biodermy Sebium Akn. pokozka sa mi viditelne zlepsila, odporucam.

simkaa

ja som si myslela ze je to dalsi vyrobok z radu komercnej kozmetiky, ale bola som milo prekvapena! mala som vyhadzane celo a po prvom, opakujem prvom pouziti som mala 1/2 prec.Ale ja som si k tomu este dokupila aj pletove tonikum. som fakt spokojna :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.