je to rande ci nie?

Príspevok v téme: je to rande ci nie?
salatka

ahojte, hned na uvod by som rada povedala, ez nemam 15, tak poprosim iba o normlane nazory.... poznam sa s jednym znamym v podstate od detstva, ale vnimat sme sa zacali az teraz, kedze chodim cvicit tak kde on precvicuje .. nuz ale ide o to, ze sme si zacali viacej pisat a pytal si aj moje cislo pred par dnami ... mame ist spolu do divadla a on predtym navrhol u neho doma veceru ... ako nic velke ... len neviem ako to mam brat .... co si o tom myslite vy? aj dnes sa ma napr pytal, ci som vsetko vybvila tak ako som mala,a ci som vsetko v pohode stihla a tak ... lebo od bratovej frajerky nepocuvam nic ine, len, ze je to rande vraj ako vysite ..ale ja osobne si to nemyslim..tak hodte sem vase nazory ..diky mnoc .. ak mate nahodou otazky, nech sa paci

rew

salatka> vyraz 'lepsia kamaratka' je podla mna super :) znie to sice divne ale aj tak.. :) ved to nie je este ani mesiac co spolu nieco riesite.. vzdy je to lepsie ako keby ti teraz povedal ze je do teba zamilovany len koli tomu ze ty to chces pocut aj napriek tomu ze on by si tym nebol celkom isty...daj mu cas a netlac nanho.. urcite o teba ma zaujem, ale mozno ta chce najskor lepsie spoznat kym sa bude snazit vas vztah posunut na iny level :)

salatka

takze vcera po cviceni som s nim hodila trosku rec a v podstate on sa mi aj sam ozval aj rano aj poobede mi hned pisal a boli sme polu aj vecer ..tak sme sa dohodli, ze dnes nieco vymyslime, ale to sa eset uvidi podla jeho planov.ale budeme spolu urcite ..... a potom az v nedelu, lebo mame dovtedy kazdy svoje plany na vikend ..a potom samozrejme aj v pondelok, to uz nastane cas toho nasho slavneho divadla..a vecera sa zrusila, takze ta sa pred divadlom nekona vobec... dnes s nim budem aj na cviceni a potom aj neskor, tak drzte palce...nech je to len lepsei a napreduje to :-))

salatka

no ono je to take nie ze vsetlijake ale zase nemozem cakat po tyzdni neviem ake super reakcie z jeho strany, pretoze keby na mna napr isie niekto rychlo tak by som zacala asi cuvat... tak uvidime, ako sa bude dnes spravat, ideme spolu cvicit vecer, a podla toho usudim .... ale tak ja to chapem, ze am toho vela, ved nemoze sa teraz vzdat vsetkeho kvoli mne, a to by som ani nechcela ..ako hovorim,teda pisem, am vela aktivit pomimo, pripravuje sa na jedny preteky a vo firme ma toho vela .... tak si potrebuje oddychnut a byt aj sam ... nuz uvidime co a ako do buducna a usudim aj z dnesjeho vecerea ...len ide o to, ze ked budeme spolu raz tyzdenne, tak sa mi to zdaaa velmi malo .... ako asi kazdemu ...

laskonka111

no ja ti nechcem zle ale súhlasím so soffou, môj názor je že ked sa človek zalúbi, tak chce byť s dotyčným tak často ako sa len dá a výraz lepšia kamarátka, no zrovna by som sa nepýtala ako ma berie, ale toto mi pripadá trocha divné, a prepáč ak som ti skazila radosť to je len môj názor

soffa

ja si myslim,ze zamilovany clovek,sa aspon ozve,ak netravi cas s milovanym clovekom.chce s nim byt kazdu chvilu,aj ked to nejde,urobi vsetko preto aby si tych 5 min nasiel.lepsia kamaratka?to je co?a ak si chce odychnut tak ja neviem,neviem....?

salatka

tak on toho ma naozaj vela, jedna aktivita, druha aktivita, firma, a tak ... cvicenie, lekcie a tak .... a asi by som tomu naozaj mala dat cas, len naoazj som velmi netrpezliva a preto sa aj bojim, ze tym to pokazim .. zajtra ho aj tak uvidim, lebo idem cvicit na jeho hodinu ...

kajka01

pobavilo ma "boli sme spolu naposledy v pondelok rano" ved to bolo vcera nie?? :)))
si podla mna netrpezliva uz teraz neries kazde slovko nechaj veci plynut..je to naozaj skoro aby ti vyznaval ze si neviem co..ja chapem ze si mozno cakala nieco viac ..ale uprimne ja by som sa toto po tak kratkej dobe ani nespytala, ze ako ma berie chlap...to samo vyplynie( ak nahodou nie tato otazka je namieste po nejakom dlhsom case pokial by si nevedela na com si)...
a nie kazdy clovek je nastaveny na to aby bol s partnerom kazdy den..mozno patri do tejto skupinky ludi, alebo ma toho fakt vela tak ho nechaj vydychnut ak chce byt sam..ja mavam tiez take chvilky, ze potrebujem jednoducho vypnut a mat pokoj

salatka

som tu trosku s novinkami, takze neviem co si o tom myslet, dnes som sa len tak medzi recou spytala, ze ako ma teda v podstate bere, a vraj ako lepsiu kamaratku, ako je ot mozno pekne, ale cakala som, ze napise na to nieco ine .aj ked asi moj problem je ten, ze som velmi netrpezliva a chcela by som aby slo nieco rychlejsie a ono to nejde ... nuz ale naposledy sme boli spolu v pondelok rano a odvtedy nie ... nema teraz nejak cas a napr aj ked dnes ma, tak chce byt doma sam a vypnut, ako ja viem, ze by som to mala chapat, lebo ak ho budem nutit byt so mnou, tak ho len stratim ...len ked ma nazval ako lepsiu kamaratku, tak neviem co si o tom myslet .... co by ste na to hovorili vy? a najblizsie ho budem vidiet zajtra vecer na cviceni, ale to bude asi cele a potom mame ist spolu v pondelok do toho divadla spominaneho .... a ci aj dovtedy bdueme spolu ani srnka netusi .. len ja nechcem, aby vzdy len on navrhoval kedy spolu budeme ale na druhej strane chapem, ze nutit ho nemozem, lebo by to nebolo dobre