Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zeleny caj ladovy recept

ivana45

velmi prijemny napoj na leto: nechat vyluhovat v studenej vode (ja mam malu flasku v chladnicke) vrecko-dve ibiskoveho caju.
zeleny caj by som zalialia vriacou vodou, nechala cca 10 min, nechala vychladnut a potom prichucovala, pri davala lad..

silanka

no ved to, ze len cerstvu mame na zahrade tolko je jej , ze rozdavat mozem:D lebo susene bylinky zalievam a luhujem. a matu som daval len ako prichucovadlo do drinkov v lete ale ked necham do rana tak to bude asi ine :) tesiim idem do toho dazda natrhat:D

mate59

sušenú matu zalievaj vriacou vodou, prikry a nechaj lúhovať 10 min.,čerstvú môžeš takisto,ale nechaj ju v studenej vode z večera do rána, potom vyber a voda dostane mentolovú chuť,máš dobrý nápoj, podobne môžeš urobiť aj medovku.

silanka

ked dam luhovat do studenej vody matu aj sa nieco vyluhuje?:) aa bude to mat aj nejaky prospesne latky z tej maty? zaujimalo by ma to, lebo doposial som matu davala luhovat do takej teplejsej vody aby sa neznicili tie ,,dobre,, latky co obsahuje.

meri.m

V studenej vode sa dajú vylúhovať aj čerstvé bylinky, takéto "ľadové čaje" z materinej dúšky, mäty alebo medovky majú zaujímavú chuť.

mate59

silanka - extrakt neviíš hneď,ale dá sa vylúhovať, len to trvá dlhšie, ako píš Well,je to trocha iná chuť.

silanka

aj ja zalievam normalne vriacou vodou, dam citron, trstinovy cukor, matu a mam skoro mojito :) ale v lete davam do toho este kocky ladu, ale davam mrazit nie cistu vodu ale sirupovu:) da to inu chut :)
a well ak zalejem caj studenou si vsimni, ze jednoducho ti to vrecusko nepusti ziadny extrakt :)

doubledog

zeleny caj sa nema chladit, ked bol zalievany horucou vodou
vtedy ma udajne skodlive ucinky

normalne ho vyluhuj v studenej vode, samozrejme, potrebujes dlhsi cas, moze to byt az niekolko hodin
potom ho ochut cim chces

za8icka

ja si robim caj tak, ze si zalejem klasicky zeleny cas vriacou vodou(sypany), necham to tam tak minutu, ked to vychladne, dam tam limetku a matove listky a kocky ladu

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zeleny caj ladovy recept - Fórum - ZDRAVIE.sk