nevera...som na dne

Príspevok v téme: nevera...som na dne
Filipka15

Ahojte...s priatelom som bola takmer 3 a pol roka...Asi po mesiaci chodenia ma podviedol,olutoval a ja som odpustila s vierou,ze uz to nespravi a ze jednu sancu si zasluzi kazdy.Vsetko bolo viacmenej fajn,obcas nejake nezhody,hlavne preto,ze na neho dost baby letia a velakrat som mu nasla,ako nejake namotaval na nete,ale tym to haslo.Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x (raz pred asi 2 rokmi pripity na diske a druhykrat tento vikend-co je pre mna horsie,lebo isiel za nou az do ineho mesta,zaplatili si nejaky hotel zrejme a bol s nou az do nedele).Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat,aby som sa zachranila.Ja som na dne,mame spolocny podnajom,spolocne veci,odisla som kvoli nemu do CZ,teraz nemam viziu buducnosti.Viem,jedina rada je opustit ho,a to aj zrejme urobim,ale stale ho milujem,nedokazem ho nenavidiet.Bol moj prvy,vo vsetkom,boli sme vela spolu,milion krasnych spomienok.Prosim,povedzte svoj nazor, rady,co spravit,ako sa z toho dostat.Mam pocit,ze sa mi zastavil zivot a ta bolest je na nevydrzanie. Dakujem

pozri-

...ja by som na tvojom mieste sa s nim stretla ale len ako kamoska-nic ine.../necitala som vsetky prispevky-takze reagujem len na ten posledny co si pisala filipka/inak len ty najlepsie vies-co bude pre teba dobre-ale hl.sa nenechaj od neho trapit...

moly56

Potrebuješ pomoc a ja viem akú, pred časom pomohla aj mne keď som bola v rozvodovom konaní. Je to pani z oravy, čo sa zaoberá psychickou a fyzickou pomocou, dá ti do poriadku telo aj dušu a sama prideš na to ako dalej. Je skvelá budeš prekvapená. Ak máš záujem dám kontakt.

Filipka15

dakujem za nazory :-) Suhlasim s vami uplne, piktogram, ziadny expresivny prejav, myslim si to iste. Este neviem, ci ho odignorujem uplne alebo mu nieco odpisem...kazdopadne, stretnut sa isto nemienim.

trojka333

ja mu napísať nemôžem, som s ním každý deň už asi 14 rokov máme tri detičky...a toto sa prevalilo v auguste a odvtedy sa akosi neviem odraziť, aj ked hovorím, že som za vodou, ale nie som:o(

janka113

myslim ze s takymi zufalcami ma asi kazda z nas skusenost, ja som tiez tak trpela plakala a on si uzival s inou a potom ked ho podviedla tak zacal zasa otravovat mna ze si uvedomil ako ma lubi a tak, no bohuzial neskoro ja som uz vtedy mala super vztah s inym chalanom a som snim doteraz si super rozumieme
a to ho este nasralo viacej
ze som stastna a on nie

daj si s nim pokoj on potrebuje len utesovatelku napis mu ze aka si stastna a ze mas super vztah ktory si nechces pokazit

trojka333

Aj ja som na dne...a neviem ako sa konečne odraziť, strašne to bolí, a on sa vôbec nesnaží, aby to bolo lepšie,aby dokázal , že to skončil.... ako zistíť čo vlastne chce, ked nekomunikujeme??????

piktogram

filipka: nema kam "pichnut", tak skusa co sa da kde da. je to tak proste - toto chce. Ospravedlnujem sa za svoju expresivny prejav, ale opytaj sa akehokolvek chlapa a povie ti to iste.

Mas dve moznosti: bud sa s nim stretnes, on ta zas oblbne recickami a ste tam, kde ste boli, vas scenar sa bude opakovat. Alebo mu povies na rovinu, ze uz s nim nijak nepocitas a konecne mas svoj zivot vo vlastnych rukach, nemienis na tom nic menit. Hovori sa, ze dvakrat do tej istej rieky nevstupis - nuz, najdu sa aj taki/e.. a ked to nevyjde, sklamanie je o to vacsie. Rozhodni sa, ako najlepsie vyhovuje tebe. Nanho uz nie si povinna brat ohlad. A vztahy z lutosti aj tak nemaju dlhu zivotnost.