nevera...som na dne

Príspevok v téme: nevera...som na dne
Filipka15

Ahojte...s priatelom som bola takmer 3 a pol roka...Asi po mesiaci chodenia ma podviedol,olutoval a ja som odpustila s vierou,ze uz to nespravi a ze jednu sancu si zasluzi kazdy.Vsetko bolo viacmenej fajn,obcas nejake nezhody,hlavne preto,ze na neho dost baby letia a velakrat som mu nasla,ako nejake namotaval na nete,ale tym to haslo.Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x (raz pred asi 2 rokmi pripity na diske a druhykrat tento vikend-co je pre mna horsie,lebo isiel za nou az do ineho mesta,zaplatili si nejaky hotel zrejme a bol s nou az do nedele).Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat,aby som sa zachranila.Ja som na dne,mame spolocny podnajom,spolocne veci,odisla som kvoli nemu do CZ,teraz nemam viziu buducnosti.Viem,jedina rada je opustit ho,a to aj zrejme urobim,ale stale ho milujem,nedokazem ho nenavidiet.Bol moj prvy,vo vsetkom,boli sme vela spolu,milion krasnych spomienok.Prosim,povedzte svoj nazor, rady,co spravit,ako sa z toho dostat.Mam pocit,ze sa mi zastavil zivot a ta bolest je na nevydrzanie. Dakujem

Filipka15

ano,velakrat bola situacia,kedy by ktokolvek iny uz ukoncil vztah...ale ja som tomu vzdy davala nadej, bola som hlupa a slepa...ale to je laska. mozno som naozaj viac verila v nieco,co som si ja zelala,ako to,co bola realita

[zruseny1]

podla toho co pises, zrejme tusis co by bolo spravne urobit..tak uz len drzim palec, aby ta to rychlo prestalo boliet :/
je mi luto ze si tri roky marnila s takym clovekom..skoda ze sa ti nepriznal uz po druhej nevere..usetrili by ste dva premrhane roky...

rony26

toto bude trochu od veci, ale ak poznas Frasiera tak v jednej casti tohto serialu volala do radia zena, ktora nemohla zabudnut na rozchod a ziadala o radu...Frasier jej nato povedal: Vy smutite, ale nesmutite nad stratou svojho priatela, smutite nad stratou toho aky ste cakali zivot. Zabudnite nato! Veci nedopadnu vzdy tak ako planujeme a to nemusi byt vzdy zle, veci sa tak ci tak nejako vyvinu...

Eva 27

myslim si, ze to s nim hned neukoncis lebo nie si vnutorne rozhodnuta. ale to je len oddalovanie konca. teraz mozno prevladne strach a lutost. ale v hlave Ti to ostane, nezabudnes a len sebe ublizis.

:(

cica7

filipka je normalne, ze teraz citis prazdno a mas pocit, ze je vsetko na.... Myslim, ze toto sme zazili viaceri a kazdy z nas ti potvrdi, ze s odstupom casu to budes brat uuuplne inak. Len musia vyprachat vsetky tie pocity, ktore su momentalne v Tebe. Takemuto cloveku uz nemozes verit a ty to vies! Hlavu hore! :)

pajky5

Ahoj, ja som si presla niecim podobnym. Bol moj prvy, po 6 rokoch sme sa zobrali, narodilo sa nam dcera a ked malo dieta 10 mesiacov, tak nas jednoducho vyhodil. Od vtedy, co sa mala narodila, tak ma podvadzal.
Vies, vsetko zle je na nieco dobre....teraz s odstupom casu viem, ze to bolo velmi tazke obdobie, ale nelutujem to. Nasli sme si druheho tatina najlepsieho na svete.
Vies, ked ta podvadza teraz, co bude robit po svadbe????
Ty sa budes trapit a on si bude uzivat???

Filipka15

mate pravdu vsetci...aj moj rozum to vie, ale blbe srdce sa desi,ako bude zit bez neho,ako prezije to hrozne prazdno...
Najhorsie,ze ja som s nim planovala buducnost (mame obaja 28...), ale to uz je passe...snad raz zabudnem
dakujem

cica7

boliet to boli a aj nejaky cas bude.... jednoducho si pobal veci a chod. tento clovek ta nemiluje, keby ta miloval, nepodvadzal by ta!!! na svete je milion chalanov a medzi nimi je jeden, co ta bude milovat tak ako sa ma!
drzim palce

rony26

to verim...ale nebran sa smutku a slzam, dostan to zo seba...kludne prve dni ci tyzdne prezi v slzavom udoli...a potom zacni mysliet pozitivne a stastie si ta najde
"Život je ako stavebnica. Stačí odobrať jedinú kocku a všetko, čo sme stavali sa nám zrúti! A až neskôr pochopíme, že to zrútenie bola vlastne šanca postaviť niečo ešte krajšie"

esty

boli to a aj bude.veď ste mali 3,5 ročný vzťah. Chce to len čas. Nechaj ho , nech si ide svojou cestou.Také niečo už by sa nedalo odpustiť. A ty sa nezatváraj pred svetom,ak jeden vzťah nevyšiel tak sa nebráť inému vzťahu. Nie každý je taký hajzel.