nevera...som na dne

Príspevok v téme: nevera...som na dne
Filipka15

Ahojte...s priatelom som bola takmer 3 a pol roka...Asi po mesiaci chodenia ma podviedol,olutoval a ja som odpustila s vierou,ze uz to nespravi a ze jednu sancu si zasluzi kazdy.Vsetko bolo viacmenej fajn,obcas nejake nezhody,hlavne preto,ze na neho dost baby letia a velakrat som mu nasla,ako nejake namotaval na nete,ale tym to haslo.Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x (raz pred asi 2 rokmi pripity na diske a druhykrat tento vikend-co je pre mna horsie,lebo isiel za nou az do ineho mesta,zaplatili si nejaky hotel zrejme a bol s nou az do nedele).Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat,aby som sa zachranila.Ja som na dne,mame spolocny podnajom,spolocne veci,odisla som kvoli nemu do CZ,teraz nemam viziu buducnosti.Viem,jedina rada je opustit ho,a to aj zrejme urobim,ale stale ho milujem,nedokazem ho nenavidiet.Bol moj prvy,vo vsetkom,boli sme vela spolu,milion krasnych spomienok.Prosim,povedzte svoj nazor, rady,co spravit,ako sa z toho dostat.Mam pocit,ze sa mi zastavil zivot a ta bolest je na nevydrzanie. Dakujem

rony26

ta3: dakujem, velmi dobre sa to cita :)...ja zase sympatizujem s tvojimi prispevkami a nepisem to len zo slusnosti...na psychologa sa hram len tu na fore a som rad ak sem tam dokazem poradit alebo sa aspon vcitit do niekoho pocitov...moj zivot je relativne stastny,samozrejme vzdy je co zlepsovat, co prekonavat a v mojom pripade najma hladat...a mam 26 keby nieco :)
Filipka15: v prvom rade dakujem za PS, potesi to :)...nemyslim si, ze si zakerna ani nic podobne, presne viem o aky pocit ti ide, sam som to zazil...no ako som pisal, nesmies vsetko stavat na tom...to zabudanie neurychlis tym, ze si budes vraviet "musim zabudnut, musim zabudnut" :)...tu pomoze len cas a nieco ine naco mozes naviazat myslienky...co mozes ovplyvnit je to, ze sa prestanes zaujimat o to kde,co,kedy robili a oboznamis aj okolie, ze ta veci s nim/i suvisiace nezaujimaju

Filipka15

no, toto vsetko sa udialo pred rokom a ja som sa s nim vtedy rozisla. Za ten rok som zistila vela veci, ktore vyplavali na povrch-napr.to, ze rozchod urcite chcel, ale spravil to tak, aby som ja nechala jeho (tym, ze priznal vsetky tie nevery). A dovod? chcel byt s tou, s ktorou ma podviedol ten posledny raz pred priznanim. Navyse vsade navykladal, ze ja som nechala jeho (co je pravda, ale nikde nepovedal dovod- bolo dost trapne, ked sa ma napr.jeho kolegovia z prace vycitavo pytali,precoze som sa s nim len rozisla).
moonriver, a nemiloval ma urcite. na zistenie mi stacili nielen tie nevery, ale hlavne to, ako sa ku mne zachoval po rozchode. Obavam sa, ze jediny clovek, ktoreho miluje, je on sam.
Katka87, s tebou suhlasim, je to tak. A on bol taky kreten, ze sa pri tych neverach ani nechranil, a ja som sa len cudovala, preco odkedy som s nim, stale beham po urologii a gynekologii. Za ten rok, co spolu nie sme som nemala jediny problem.

Katka87

moonriver: no ked bali na internete ine baby, jasne ze bude mat dost situacii ju potom podvadzat. Bola by hus keby s nim ostala. Moze ju aj nakazit. Ty by si zil so zenou co ta cely zivot podvadza a sexuje stale s inymi chlapmi?

moonriver

ja si myslím ak muž podvedie svoju ženu či priatelku to neznamená že už svoju nemiluje,možno ta velmi miluje ale je to ten typ chlapa čo aj neskor v živote všetko využije čo mu život ponuka.

Bud sa s ním rozideš,alebo ostaneš s nim a prižmuriš oči za to že sa máte radi ale on ti nemusi hovorit kedy ta s kým podviedol,ak je donchuan a miluje len teba nemal b y ti hov orit ranit ta kedy ta s kým podviedol.Je vela manželstiev kde mužovi manželka toleruje zahýbanie a spolu štastne žiju.

Ved nie je isté že ta podvádza preto že mu niečo chýba alebo že ta nemiluje ale len preto že taká bola situácia a on ju vždy využil.

Katka87

Vies ako sa hovori, kto podvedie raz... je len nezvycajne, ze ti to povedal, podla mna len preto, ze sa ta sam chce zbavit. Pretoze ak by si mu vyhovovala a ak by s tebou chcel byt, tak to zatlka. Chlapi sa nevedia rozist, teda vo vacsine pripadov, ak sa chcu rozist, tak sa prestanu o vztah starat, dlho nechaju zenu tapat, prip. nechaju naschval vyplavat na povrch neveru, aby ich ona sama opustila. A ma pravdu, ze je hajzel a ze si ta nezasluzi, hoci never tomu, ze si to on sam o sebe mysli, len sa s tebou tymto sposobom rozchadza. Asi si sa mu uz zunovala, mozno si bola prilis dobra. Tak teraz venuj cas hlavne sama sebe a rozmyslaj nad nejakou viziou do buducna bez neho. Nie je dobre moc lpiet na jednom chlapovi, ale to si uz aj ty sama teraz zistila.

uhlie

Asi sa budes musiet zmierit s tym, ze ludia chodia s tym, koho oni chcu a nie s tymi, koho ty chces. Nechapem, aku satisfakciu by si chcela.

Filipka15

Dakujem moc za ohlas...rony26, ked som citala Tvoje slova, az ma zamrazilo, pretoze si to opisal lepsie, ako keby som sa mala opisat ja sama. Nie som nejaky zakerny clovek a ani neprajem nikomu zle (ani jemu), dufam, ze to tak nevyznelo, ze len cakam na to, kym ho Bozie mlyny pomelu.To zas nie, aj ked mozno niekedy sa tak trosku citim. Viem, mas (mate) uplnu pravdu, vsetko pride, az ked sa od tohoto odputam raz a navzdy, niekedy to tak uz aj citim, ze som nad vecou a potom to na mna zas dolahne. Asi si to musim viac vsugerovavat a vtlkat do hlavy, alebo uz neviem :-) Jeden kamos mi raz povedal, ze "myslienka vladne telu", tak musim na to mysliet.
A dakujem este raz.
PS.Suhlasim s ta3, ze rony ma velmi dobre prispevky, vzdy ich rada citam v akejkolvek teme.

ta3

Rony 26,
davnejsie si vsimam Tvoje prispevky, neviem koko mas rokov, cim sa zivis, ale Ty so svojimi nazormi by si sa velmi uspesne uplatnil ako vyborny psycholog, preto verim, ze Tvoj zivot prebieha relativne stastne a ze vies zdolavat prekazky, ktore mozno obcas vstupia aj do Tvoho zivota, mas moj obdiv, hovoris mi zduse, zelam Ti vsetko len to najlepsie

Filipka, Tebe tiez zelam iba to najlepsie, ak das na Ronyho uprimne rady, garantujem Ti, ze zacnes opat verit na spravodlivost, lebo ona taka vseobecna spravodlivost urcite existuje a ze budes sa coskoro stastne usmievat aj Ty a potom s odstupom casu sa ozvi a daj vediet ako sa Ti dari

rony26

ja som vzdy rad ked stare pribehy ozivaju :)...pisal som ti pred rokom a stale na tom trvam, ze stastie ta caka s niekym inym a ex-ovi raz podakujes, ze ti pootvoril dvere za ozajstnym stastim...akurat ti neviem povedat kedy to bude, ale verim, ze sa to stane...faza cakania je pomerne nudna, ale pises o zalubach, studiu, psikovi a to je presne cesta ako to preklenut...bude to chciet este nejaky cas, lebo aj z toho co pises je jasne, ze na neho myslis viac ako je zdrave...a hlavne sa nevies zmierit s tym, ze je este stale s nou...mne sa zda, ze ta spravodlivost a satisfakcia je pre teba natolko dolezita, ze kym k tomu nedojde ty sa dalej nepohnes...to by vsak znamenalo, ze tvoj zivot ovlada on aj ked ste uz rok od seba...nedavaj mu taku moc, vykasli sa na neho, na nu, aj na satisfakciu a zi svoj zivot bez ohladu na to vsetko...az ked sa od toho odputas moze prist nieco nove...drzim palce