nevera...som na dne

Príspevok v téme: nevera...som na dne
Filipka15

Ahojte...s priatelom som bola takmer 3 a pol roka...Asi po mesiaci chodenia ma podviedol,olutoval a ja som odpustila s vierou,ze uz to nespravi a ze jednu sancu si zasluzi kazdy.Vsetko bolo viacmenej fajn,obcas nejake nezhody,hlavne preto,ze na neho dost baby letia a velakrat som mu nasla,ako nejake namotaval na nete,ale tym to haslo.Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x (raz pred asi 2 rokmi pripity na diske a druhykrat tento vikend-co je pre mna horsie,lebo isiel za nou az do ineho mesta,zaplatili si nejaky hotel zrejme a bol s nou az do nedele).Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat,aby som sa zachranila.Ja som na dne,mame spolocny podnajom,spolocne veci,odisla som kvoli nemu do CZ,teraz nemam viziu buducnosti.Viem,jedina rada je opustit ho,a to aj zrejme urobim,ale stale ho milujem,nedokazem ho nenavidiet.Bol moj prvy,vo vsetkom,boli sme vela spolu,milion krasnych spomienok.Prosim,povedzte svoj nazor, rady,co spravit,ako sa z toho dostat.Mam pocit,ze sa mi zastavil zivot a ta bolest je na nevydrzanie. Dakujem

lil9an

dobre marian, gratulujem .
ale podla toho co si napisal si pako ty. lebo kto ti kazal odpustat neveru, ked to bola cundra? okrem toho, kde je napisane, ze ak zene nieco odpustis tak uz s tebou musi ostat navzdy? to je ta "moderna doba", kazdy si robi co chce, moralka je flexibilna ako nikdy...

marian1234

Nesúhlasím s miriam336. Serte na ženy. Všetky ženy sú svinské kurvy. Hlavne tá moja bývalá, ktorá sa na mňa po 6 rokoch vysrala, a mimochodom áno , budem tu nadávať a hotovo. Lebo mám pravdu. Odpustil som jej aj neveru, ja pako. A možno ich bolo aj viac, ale to som sa zatial nedozvedel a asi už ani nedozviem. Všetky ženy sa ženú len za láskou a láskou a stále len láskou.

miriam336

serte na chlapov, oni budu vzdy podvadzat, zbytocne sa kvoli nim trapit, kamarat sa rozisiel s babou a vten den sa chichunal a vobec ho to nesralo, ta baba bola totalne hotova, plakala ...
chceli sme rovnopravnost tak nech sa paci, budme ako chlapi,
a okrem toho cim je baba vacsia svina tym lepsieho chalana si najde to je ako zakon schvalnosti,
ale zasa baby pritahuju problemovi chlapci, ved inak by sme sa nudili no nie?
:-0

Filipka15

mata27, hovori sa, ze kazdy ma niekde inde hranicu svojej bolesti a trpezlivosti,mozno si ju este nedosiahla. Ja som tomu "mojmu" tiez velakrat nasla,ako si vypisuje, ale vzdy som si povedala,ze kaslem na to,pokial ma nepodvadza fyzicky, tak nech si hladka ego namotavanim. A vidis, nakoniec sa priznal,ze podvadzal aj fyzicky.
Tazko ti radit, co robit, na to musis prist sama. Mne to hovorili vsetci, uz na zaciatku,ale ja som naivne verila,ze moja laska ho zmeni. A teraz musim kazdemu akurat tak povedat:"Mal si pravdu" :-(

mata27

ach jaj... vidim kolko nestastnych dusi, aspon nie som sama,,, obdivujem vas ze ste dokazali vycuvat z takychto vztahov... ja sa o to pokusam marne. a tiez mam pocit, ze som uz na dne a staaale sa trapim. Ja nemam dokaz ze ma podvadza, ani sa mi nikdy nepriznal... ale tiez travi cas na nete a SMSkuje ... snazim sa cez to povzniest "ved chlapi su vsetci rovnaki" ale aku to ma buducnost???... mozno je len chyba v tom, ze si neviem predstavit zivot sama bez neho... Ako mam ziskat silu na to aby som to ukoncila??

Filipka15

25, nie nechcem tam ist kvoli nemu, naschval som si to vypocitala tak,ze by tam akurat nemal byt,ale na 100% to neviem. Ci s nim alebo bez neho,aj tak to tam bude tazke. No asi nevyhnutne.
Aj ja ti prajem vsetko dobre a pekne do zivota, alebo nech to je aspon v prevahe.

25

Filipka citim,ze si velmi dobry clovek.nezasluzis si trpiet.Keby sa zelania plnili lusknutim prstov,naluskal by som ti ich tolko aby si bola stastna az do konca zivota.
Ked tam potrebujes surne ist tak chod.ale bud opatrna.ta rana je este cerstva.aj sebemensi dotyk moze spustit silne krvacanie.aspon tam nechod sama.
prepac za moje pochybnosti ale myslim si,ze ten pravy dovod preco tam chces ist je on.ale to vies iba ty.
rad by som vedel ako si dopadla a ake si mala pocity.aj ked mi to je zname chcel by som to vediet ako to prebehne u teba.

Filipka15

25, ani nevies,ako ta chapem a moc ti drzim palce,aby si to svoje stastie nasiel uz coskoro. Dufam,ze i mne sa to raz podari a clovek, ktoremu nestojim po spolocnych rokoch ani za to,aby sa mi ospravedlnil, mi bude lahostajny.
Pre veci zial musim ist ja,lebo tam mam este par inych povinnosti,ktore v ten den chcem a musim vybavit.

25

nie.nedokazem sa zamilovat.je to strasne tazke.skusal som to hlavne preto aby som rychlo zabudol.alebo som chcel len svojej ex dokazat ze ked chcem aj ja mam ine.a striedalo sa to.ale to nebolo to co by ma neako naplnalo.tak som si zobral nasetrene peniaze a isiel do obchodu kupit si nieco na seba.ved som si poriadne ani neuzil to na com som drel v praci na nocnych.zacali sa zmeny.znami mi pochvalili raz rifle,raz koselu atd,a toto ma zacalo naplnat.zacal som od zakladu menit vsetko co mi ex pripominalo.niesom tu na to aby som trpel ale na to aby som zil a uzival si zivot.a tak to islo dalej a dalej.az som si zacal uvedomovat,ze uz coraz viac zabudam na ex.uz to bolo asi 10 mesiacov.zas som zacal rozmyslat nad novym vztahom.radsej este nie,povedal som si.teraz je to uz 1rok a 3 mesiace.zacinam mat pocity,ze niekoho potrebujem mat pri sebe.niekoho komu budem opat verit.koho stisnem a poviem srdiecko lubim ta.ano.zacina mi to chybat cim dalej tym viac.vsetko chce ale svoj cas.tak ako zabudnut tak aj na novu lasku.tesim sa na to ake to bude ked sa znova budem vediet zamilovat.na ten pocit a to vsetko okolo toho.
trpezlivost ruze prinasa a zda sa ze to je naozaj pravda.
Fil,ty sa hlavne nicoho neobavaj.nedaj sa strachu zlomit.uz si predsa dokazala ze si silnejsia nez ja.hlavu hore,opras kolena a kracaj dalej.mozno urobis este par krokov a najdes to co stale hladas.
dokazem verit ale teraz to chvilku trva.to neznamena,ze ked ta sklamal jeden,ze ta sklamali vsetci.musis davat sancu aby si aj ty sancu dostavala.
po veci radsej posli segru alebo kamaratku.len tam nechod ty.zavrela si uz dvere tak sa uz nepokusaj ani kuknut na ne.nevypytuj sa na neho a snaz sa mu vyhnut.to nie z pomsty ale preto aby sa ti lepsie zabudalo.raz mu to povies ako som to ja povedal jej.tie pocity boli strasne divne.po vyse roku mi napisala.
drzim ti palce.