nevera...som na dne

Príspevok v téme: nevera...som na dne
Filipka15

Ahojte...s priatelom som bola takmer 3 a pol roka...Asi po mesiaci chodenia ma podviedol,olutoval a ja som odpustila s vierou,ze uz to nespravi a ze jednu sancu si zasluzi kazdy.Vsetko bolo viacmenej fajn,obcas nejake nezhody,hlavne preto,ze na neho dost baby letia a velakrat som mu nasla,ako nejake namotaval na nete,ale tym to haslo.Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x (raz pred asi 2 rokmi pripity na diske a druhykrat tento vikend-co je pre mna horsie,lebo isiel za nou az do ineho mesta,zaplatili si nejaky hotel zrejme a bol s nou az do nedele).Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat,aby som sa zachranila.Ja som na dne,mame spolocny podnajom,spolocne veci,odisla som kvoli nemu do CZ,teraz nemam viziu buducnosti.Viem,jedina rada je opustit ho,a to aj zrejme urobim,ale stale ho milujem,nedokazem ho nenavidiet.Bol moj prvy,vo vsetkom,boli sme vela spolu,milion krasnych spomienok.Prosim,povedzte svoj nazor, rady,co spravit,ako sa z toho dostat.Mam pocit,ze sa mi zastavil zivot a ta bolest je na nevydrzanie. Dakujem

Filipka15

25: dakujem ti za tvoj "pribeh", mrzi ma,ze sa ti to stalo...ale je fajn vidiet,ze nie vzdy su len muzi ti zli. Viem,co si musel prezivat a este po 11 rokoch..fuu. A viem,ze mas pravdu v tom,co si mi napisal.Ta otazka,ktoru si mam polozit-fakt perfektna! Na tu sa posnazim spomenut si vzdy vtedy,ked mi bude za nim strasne smutno. Ak sa ta mozem opytat, ako to u teba vyzeralo so vztahmi dalej? Dokazal si potom este niekomu verit ci dokonca milovat rovnako,ako predtym? Tohoto sa totiz dost bojim...Dakujem ti za odpoved i za uprimnost.
A ludkovia,drzte mi palce...v piatok si idem na byt pre zvysne veci. Dufam,ze ho tam nestretnem a ze so mnou nejak vyrazne nezamava navrat (hoci len na par minut) do "minulosti"

25

bud na seba hrda,ze si to dokazala.ja som tiez svoju uz ex tak strasne miloval,ze som jej odpustil dve nevery a aj napriek tomu som ju nikdy nepodozrieval ze mi je zas neverna.az som sa to dozvedel tretikrat.to som uz povedal,ze dobry clovek dvakrat odpusti,trtikrat je to uz blbec.aj pre mna to bolo strasne tazke.trvalo mi vyse roka kym som sa stym zmieril.ved uznaj,11 rokov bola dlha doba.takze ti drzim palce aby si ten cca rok vydrzala a netrpela.daj si otazku sama sebe a aj si na nu sama odpovedz;co ten chlap urobil pre teba take velke aby si za nim tak strasne banovala?

Filipka15

sybila35: ja uz som od neho odisla...a neodpustala som mu viackrat. Odpustila som mu tu prvu a tie dalsie dve mi priznal naraz pred 3 tyzdnami, hned po tomto priznani som to s nim ukoncila. Teraz som prave v tej faze, ze sa ucim zit bez neho a zmierujem sa s tym,ze uz nie sme spolu.
25: viem,ze si to asi nemyslel zle. No ja naozaj nie som ten typ, ze teraz si budem rychlo hladat dalsieho. Neskor mozno, co ma prist,nech pride. Teraz mam este stale v srdci tohoto a viem,ze potrebujem vela casu, aby som si to sama v sebe vysporiadala. A mam 28 rokov.

25

filipka tu nejde o to aby si sa vyspala sniekym a isla dalej.mal som na mysli najst si druheho a ist dalej.ak chces vyhrat bitvu musis rozmyslat ako tvoj ''nepriatel''.ver,ze som ti poradil najlepsie ako som vedel.casom na to dojdes sama.ak ti to je proti srsti tak to vobec neber do uvahy.
mohla by si prosim spomenut kolko mas rokov?

nikki.7

Nemyslím si,že by si mu to mala oplácať tým istým spôsobom,tým akurát potvrdíš jedine to,že si z toho na dne.Pokiaľ ťa podviedol raz,druhý krát,tretí..tak to spraví zas a znova.Nestrácaj čas a odíď od neho.Nezaslúži si tvoju lásku,keď sa ti s tým dokáže zakaždým aj priznať.

sybila35

Treba sa čím skôr zbaliť a odísť .. veď tým,že sa už viackrát priznal a ty si odpustila, v podstate akoby si ticho súhlasila a prijala fakt, že to tak bude fungovať aj naďalej. Naozaj to takto chceš ? Niekto žije a trpí aj celý život .. ale väčšinou, keď sú tam deti, prachy alebo niečo podobné .. teba nedrží nič, len spomienky ... uvidíš, ako ti odľahne, keď sa z takéhoto vzťahu oslobodíš ...držím palce a veľa síl. ...

janka19811

zlaticka musite si zvyknut ze chlapi podvadzaju, a taky co tvrdia ze nie, tak podvadzaju najviac, oni to maju proste v genoch a teraz je taka na chuja doba, kopec moznosti