nevera...som na dne

Príspevok v téme: nevera...som na dne
Filipka15

Ahojte...s priatelom som bola takmer 3 a pol roka...Asi po mesiaci chodenia ma podviedol,olutoval a ja som odpustila s vierou,ze uz to nespravi a ze jednu sancu si zasluzi kazdy.Vsetko bolo viacmenej fajn,obcas nejake nezhody,hlavne preto,ze na neho dost baby letia a velakrat som mu nasla,ako nejake namotaval na nete,ale tym to haslo.Vcera vecer sa mi priznal s tym,ze uz mi viac nemoze klamat a ze od tej prvej nevery ma podviedol este 2x (raz pred asi 2 rokmi pripity na diske a druhykrat tento vikend-co je pre mna horsie,lebo isiel za nou az do ineho mesta,zaplatili si nejaky hotel zrejme a bol s nou az do nedele).Vravi,ze ma miluje,ale ze je hajzel a musim ho nechat,aby som sa zachranila.Ja som na dne,mame spolocny podnajom,spolocne veci,odisla som kvoli nemu do CZ,teraz nemam viziu buducnosti.Viem,jedina rada je opustit ho,a to aj zrejme urobim,ale stale ho milujem,nedokazem ho nenavidiet.Bol moj prvy,vo vsetkom,boli sme vela spolu,milion krasnych spomienok.Prosim,povedzte svoj nazor, rady,co spravit,ako sa z toho dostat.Mam pocit,ze sa mi zastavil zivot a ta bolest je na nevydrzanie. Dakujem

Filipka15

25...tak toto,co mi radis, vobec nie je moj styl a ani nemam na to zaludok. Ja som doteraz mala len jeho ako sex.partnera a urcite to nejdem menit len kvoli nejakej pomste.
Navyse,ja uz som ho opustila.

25

jedine co plati v tvojom pripade je ze klyn sa klynom vybija.je to velmi tazke lebo ho milujes a viem co citis.ale uvedom si ze to musis urobit.inak ho neskrotis.a ver mi casom ho posles sama kadelahsie.lwn musis byt silna a urobit to.vies ako byva po opici zle,najlepsie je dat si zase len alkohol aby ti pomohlo.musis sa spoznat s inym chalanom a urobit to co urobil tvoj tebe.inak sa budes velmi dlho trapit.
inak on to lutuje,povie ti o tom a este vtom dokonca pokracuje.dievka ak niesi blba urob to.nemusis ho opustit hned.len to skus s inymi.

Filipka15

Joojjkkaa...no s tou dotycnou nie je...za to ma novu zabavku-kazdy den az do hlbokej noci travi na pokeci (co predtym nerobil vobec)..fakt teda hlboko klesol...inak ti dakujem za povzbudenie
elena334...no ja urcite nikoho noveho nehladam a ani nemienim...skor sa mi chlapi momentalne uplne hnusia. Ja som ho skutocne a uprimne milovala (a stale ho mam v srdci),takze toto urcite nehrozi

elena334

no reagujem na to ze jedna moja znama mala taký istý problem a snazila som sa jej pomoct, brala som ju von a podobne a spoznali sme aj zopar fajn chalanov pre nu..len ona nechcela a stale za nim plakala a poza chbta sa dala do hromady asi po dvoch týzdnoch rozchodu s tým prvým s mojim bratrancom a uplne bola nadsena ze je super a nasla lasku asi je ta kamoska mimo ked sa za dva týzdne zamiluje do ineho??? no neviem a mne tvrdila ze ja neviem co je to laska (hlavne ak mam manzela uz 6rokova s nim aj deti tak potom netusim kto vie co je to laska asi teda ona) no chcem len povedat ze urcite nebud taka zufala a nedaj sa hned s niekm ..teda oni su spolu 2 roky ale chudak bratranec uplne s nim zameta a pretvara ho na obraz toho jej bývaleho...tak asi neurobila dobre a mne sa s tým bratrancom dost pokazil vztah lebo ho huška proti nam..

Joojjkkaa

Cauko Filipka
snad je to lepsie uz o trosilinku. Viem ako ti chyba vsetko to krasne krasne spolocne. Ale to uz skoncilo v realite. On pred tebou zohral davno premysleny vytuzeny scenar tykajuci sa rozchodu. Pouzil vsetky tahy- nevera, vedel ako budes reagovat, potreboval zatajit novy objav. Mozno bude ten novy len na kratke vasnive chvile, ale vsetko a kazdy sa zial pocase tomu druhemu zunuje. Samcie pokolenie potrebuje sebe a okoliu dokazovat castejsie svoje ego. Inteligentny muzi este viac a rafinovane to robia. Tak hlavku hore a zacni zit svoj zivot, nie ten JEHO a nie ten exspolocny. Realizuj sa v sporte az ta bavi , alebo niekam vypadni. Cas ti pomoze, vaz si teraz hlavne seba! Vernost ma kratky zivot, to krasne nove co ta caka stoji za to zit.

gabuska77

ak chces mozme o tom pokecat na facebooku...alebo pokec...je len na tebe ...pokusim sa ti aspon obcas vycarovat usmev na tvaricku ..xi...

gabuska77

neni zac ,,,drzim ti palce aby si sa cim skor stoho dostala...usmievam ja ,viem je to teraz tazke ...usmev lieci ...prosim usmej sa aspon na chvilu :-D

gabuska77

teraz som si citala vsetky komentare od zaciatku...vidis sam ti povedal,ze ho ziadna nebude milovat tak ako ty ...takze si je tvojou laskou az moc isty a to neni dobre..ja viem ako to boli bola som uz v takej situacii,ale odstupom casu sa uz len usmievam,a ver,ze on ostane sam,on to ma v povahe aby podvadzal a to mu ziadna rozumna zena nebude tolerovat...viem aku bolest teraz prezivas,ty narozdiel od neho mas srdce a to srdce citi a boli...nedaj mu uz sancu aby stebou manipuloval,si este mlada a v takychto pripadoch ak odpustis,tak si ta poisti tym ,ze ti urobi babo a uz potom tej cesty spat bude tazke.skus chodit teraz medzi ludi,zabavaj sa,samozremje nechod bezhlavo do noveho vztahu len s pomsty ...on pride na to co v tebe stratil a ty sa uz potom len hrdo budes usmievat...

Filipka15

gabuska77, precitaj si,co som tu pisala dnes na tejto stranke lienocke...o tom,ako ma kontaktoval potom.
myslis,ze ostane sam? neprajem mu to,ale...kto chce kam,pomozme mu tam. Este mi aj povedal,ze on dobre vie,ze ziadna ho nebude milovat tak,ako ja..:-(