Lahko sa vytočím, a potom to už nejde zastaviť

Príspevok v téme: Lahko sa vytočím, a potom to už nejde zastaviť
barienka

Ahojte, neviete mi poradit ako zvladat vybuchy zlosti, teda nie je to az take vazne, ale staci maly podnet a ja mam pocit ze z vnutra vybuchnem. Musim sa vyventilovat ci krikom ci placom, mam chut nieko alebo nieco udriet. Vela krat mi je az zle od zaludka, ked sa snazim pretvarovat usmevom. Zacala som cvicit, pre odburanie zbytoc. energie, nepomaha, niekto mi poradil dychanie, ale v tom momente ma znervoznuje aj to. Ide o to, ze uz chcem veci riesit s chlanou hlavou a nie hned povedat prve co ma napadne... moc ma to trapi, kvoli mojmu priatelovi hlavne. Ten ma v tom moc nepodrzi, a vzdy rype viac a viac a ja potom hovorim strasne veci =(

Mam si kupit persen forte? pomoze mi? alebo mam cvicit, nejake dychove cvicenia aj mimo mojho vybuchu

bodynka

barienka skus persen . Ten ti neublizi.
A neberies HAK? Ja ked som brala, tiez sm mavala vybuchy zlosti , vsetko ma tak vytocilo ze som nieraz niecim slahla. Od marca som vysadila Hak a vobec nemam tie stavy. Aj ked sa s priatelom pohadam nic ma nevytoci a ani sa nehnevam.

bodynka

barienka skus persen . Ten ti neublizi.
A neberies HAK? Ja ked som brala, tiez sm mavala vybuchy zlosti , vsetko ma tak vytocilo ze som nieraz niecim slahla. Od marca som vysadila Hak a vobec nemam tie stavy. Aj ked sa s priatelom pohadam nic ma nevytoci a ani sa nehnevam.

bodynka

barienka skus persen . Ten ti neublizi.
A neberies HAK? Ja ked som brala, tiez sm mavala vybuchy zlosti , vsetko ma tak vytocilo ze som nieraz niecim slahla. Od marca som vysadila Hak a vobec nemam tie stavy. Aj ked sa s priatelom pohadam nic ma nevytoci a ani sa nehnevam.

barienka

hudba je super, to pomaha uzasne, ale ja potrebujem ale nieco co bud pouzijem priamo ked zacne napriklad hadka aby, a mna ide z hnevu slak trafit, a aby som nemala vacsie nervicky, a aby som dokazala problem riesit s chlanou hlavou. alebo nieco, co tomu predide. Mam si pri hadke nieco vraviet? alebo???

sONYA767

Nemas dvovod kupit si nejake lieky a cvicenia su fajn, ale mne osobne na dlho nepomohli...Ked tak aspon nieco pri com sa vylietas a das von zlost aj nadbytok energie...napr. tenis. Ale mne osobne najviac pomhla huda, je v podstate uplne jedno aky styl...mna nic ine upokojit nedokaze...skus to