Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

escapelle a menstruacia

Príspevok v téme: escapelle a menstruacia
fnuky

Minuly tyzden som mala s priatelom nechraneny styk...aj ked sa do mna nespravil pre istotu som si bola kupit escapelle..vzala som ho do 24 hodin. Menstruaciu som dostala podla planu tuto nedelu, avsak je ovela ovela slabsia nez obvykle. Ked som brala raz v minulosti escapelle , tak som mala menstruaciu uplne normalnu, tak som teraz v strese, ci to nemoze znamenat,ze som aj tak tehotna :( Mali ste uz niekto skusenost so slabou menstruaciou po escapelle?

tiaaa

..mne sa stalo teraz presne to iste...ked som brala prvy krat escapelle, tak som mala bolesti hlavy a pod..a dostala som vtedy menstruaciu do 5 dni...bola som nutena brat tabletku znova( praskol kondom :(( a teraz som dostala menstruaciu v den, kedy aj mala normalne prist, ale bola taka trosku ako keby slabsia.ale trvala 7 dni ako inokedy...teraz mam tiez strach, ci sa nieco nestalo predsa len:( ..mam tyzden pred dalsou menstruaciou, ale prsia ma bolia neskutocne a aj podbrusko..bude to zniet hlupo, ale bojim sa spravit si test...asi by som dostala infarkt:(

fnuky

Dakujem papulka za povzbudenie :D Ono ja mam teraz aj skuskove, tak stresy su rozne...ale aj tak mi to prislo neobvykle ..kedze nieco o slabej menstruacii pisali aj v letaku, ze treba okamzite vyhladat lekara :D tak som sa zlakla.

papulka12

fnuky: podla mojho uvazenia niesi tehotna escapelle zvykne zmenit cyklus aj napriek tomu ze si ju brala predtym a cyklus ti nezmenila.moja hlavne nestresuj pretoze toto je sposobene iba hormonmi a uvidis ze to bude v poriadku ... slaba menstruacia je sice aj znakom tehotenstva ale ked si spapala escapelle potom nemusis mat strach hlavne sa ukludni vydychni pretoze menstruacny cyklus je ovplyvnovany aj zmenami nalad, nervozitou a hormonami na ktore vplyvaju tvoje a pocity a vonkajsie faktory ako napriklad ten stres... vela stastia drzkaj sa:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

escapelle a menstruacia - Fórum - ZDRAVIE.sk