Kocky

Príspevok v téme: Kocky
aradnna

Ahojte,všetci!:)
Potrebujem radu-chcem velmi kocky na bruchu.Nech si každý hovorí,čo chce,mne sa to páči.Mám za sebou dva pôrody-a tri deti,takže si viete predstaviť,ako to vyzeralo...Teraz je to už v pohode,vážim málo,brucho mám vyšportované,ale tie kocky nie a nie prísť.Stravujem sa zdravo,cvičím...čo robím zle?

t333

doubledog,
kazdy, ale uplne kazdy ma brusny sval z niekolkych casti. to ze, to nevidno na prvy pohlad je vecou vrstvy tuku, ktory je na bruchu.

t333

..a ako tak citam dalej, tak sa mi len potvrdzuje, ze malokto zapaja mozgove zavity... ak vobec nejake ma.
dasli "skvost":

Karina,
"Doma si sice brusko spevnis ale take tie echt kocky kulturisticke len na tych vesmirnych masinach vo fitkach :)"

t333

ja skapem, to je neuveritelne kolko hluposti sa tu koncentruje.. a este si ti ludia dovolia aj niekomu radit!

doulbledog,
"su ludia, ktori nemaju brusny sval rozcleneny na casti."
..toto nepotrebuje dalsi komentar.

btw, kocky si zeny vybuduju len velmi tazko, kedze maju viac tuku. ale naco ti vlastne su? staci aby brucho bolo pevne, nemusia byt kocky.

doubledog

vela zalezi od genetiky.
nie kazdy ma sancu na kocky na bruchu, ani keby cvicil ako chce.
su ludia, ktori nemaju brusny sval rozcleneny na casti.
ale takych je dost malo, takze skor je to v tom, ze treba proste viac cvicit a zhodit tuk z brucha.
mozno mas zlu techniku cvicenia, nepopisala si cviky, ktore robis, takze tazko radit.

Karina

Aradnna na kocky su najlepsie stroje v posilovni, aspon tak mi vravel pan trener. Doma si sice brusko spevnis ale take tie echt kocky kulturisticke len na tych vesmirnych masinach vo fitkach :)