Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Kolko mate priatelov?

[zruseny12]

myslim si,ze V ZIVOTE TO TAK CHODI...
za svoj zivot som spoznala STRASNE VELA LUDI...
A OSOBNE SKUSENOSTI?

PRIATELIA-ODCHADZAJU...NEPRAJNICI-NIEPRIATELIA-PRIBUDAJU...
asi to tak ma byt...
ale ak niekam idem/nova praca atd./SPOZNAVAM NOVYCH ZNAMICH...JE TO TAKY KOLOBEH...

cappy_

cajik
no mne sa to stalo tiez..a je mi to strasne luto, ze niektore priatelstva sa stratili akoby mavnutim prutika =// ...a pocet kamaratok sa zredukoval dost na minimum ...akoby nevedeli napisat ako prve..asi je to pre neiktorych ludi dost velky problem...akokeby im niekto odrubal prsty alebo co, ze nemozu napisat

cajik

..ja som tiez z tych naivnejsich ludi.. stalo sa mi viackrat, ze som si zrazu jedneho pekneho dna uvedomila, ze som jediny iniciator priatelstva.. ja som sa stale ozvala ze ako sa ma ta druha osoba, ked mala tazke obdobie tak som vyjadrila podporu, zaujimala som sa ako sa im dari, atd, a skoro vzdy to dopadlo tak ze ta druha strana si bud nejako na to zvykla, alebo ja teda neviem to vysvetlit, a proste som si uvedomila ze ked sa neozvem/nepridem ja, tak oni ani za boha. a tak som raz neprisla, ani druhykrat, ani som nenapisala a cuduj sa svete oni NIC... potom tak postupne presli tie "priatelstva" do stratena :/ ze sme sa sem-tam ozvali co nove, ale to uz bolo o nicom..
(neviete cim to moze byt ??? ked napisem kamoske ako sa ma a ci je jej uz lepsie, tak sa jej nechce odpisat ?!)

..a vela priatelstiev sa rozpadlo tak ze sa druha strana prestahovala, alebo podobne okolnosti, proste zmena zivotnej situacie, uz nie su spolocne temy atd :( co mi je velmi luto..

uhlie

Problem je v tom, ze slovaci maju sedliacku povahu. To znamena, ze sa nikdy nedokazu o nicom normalne bavit bez toho, aby sa jeden nepokusal nznacit, ze je lespi, ako vsetci ostatni. Nedokazu sa proste nezavazne bavit tak, aby sa nepohadali a nevedia ani najst ziadne normalne temy, okrem sprosteho nadavania (vacsinou muzi), alebo ohovarania (zeny).

:)

Je to tak, niektorí ľudia sa tvária,že sú priateľmi ako im na vás záleží. Stáva sa, že príde zlomová situácia, nazvime to podľa porekladla núdza a odrazu sú... FUČ... Neverím už nikomu na 100%. Len sebe. Mám jednu priateľku, jednu. Nestretávame sa každý deň, občas. A to nám stačí.

sasskia

Ked som otvorila tuto temu a chcela napisat, ze kolko mam kamaratov,myslela som si,ze budem asi sama, co napise smutnu 0. No ako tak citam, takych je tu viacej.
Je to naozaj tak, ze v dnesnom svete a zlej dobe si clovek velmi tazko najde a udrzi ozajstneho kamarata, ktoremu moze verit a spolahnut sa v tazkych chvilach.
Ja som takych mala, sice nikdy nie vela, no aspon 1-2 vzdy. No po case sa to rozpadlo a z kamaratstva neostalo nic.Iba sok a velke sklamanie.
Takze dnes, po roznych sklamaniach sa v kamaratoch mozem povedat, ze uz malokomu verim a teraz uz mam iba znamych. Tych je vela, ked som s nimi si dobre pokecam, odreagujem sa no aspon viem, ze nemozem od nich cakat ktovieaku pomoc a je to lepsie, aspon nezazijem opat podraz pod pas a dalsie sklamanie.
A predstavte si, ze kamarat mi vobec nechyba. Mam rodinu, deti, domacnost a to vsetko ma tak zamestna, ze nepotrebujem nic.A ked si chcem dobre pokecat na to mi staci aj znama, ktoru stretnem na ulici,v praci, u kadernicky.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.