Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ked som v Solarku

Príspevok v téme: Ked som v Solarku
zaciatocnik

Ked som v Solarku, zaplatim napr. 7 minut, na tom pristroji mi ukaze napr. 6:24 a v skutocnosti to svieti asi 4 minuty, lebo cca 2:54 sa svetlo zhasne a len to fuci. Nerozumiem prislis jednak tomu cislovaniu, ale ani neviem co mam robit tie zvysne minuty, ked to len fuci. To uz mozem odist a chladi to pristroj, alebo mam ostat, lebo to chladi mna? Dik za odpovede- mozno hlupe, ale som zaciatocnik a tam sa hanbim pytat..:-))

mary-anne

anka, dík za upozornenie, o ktorom aj tak vieme, ale je to naša vec :))
čo všetko by sa nemalo a robí sa ;)
a keď sa po tom cítime lepšie, tak prečo nie? všetko s mierou.... :)

AANKAA

BABENKYYYY, NECHODIEVAJTE DO SOLÁRKA - VIETE AKÉ SÚ HROZNÉ NÁSLEDKY PO NIEKOĽKÝCH ROKOCH???!! KAŠLITE NA HNEDÚ PLEŤ, STAVTE NA PRIRODZENOSŤ.

rozalya

Nastav si na mobile budík o toľko minút na koľko ideš a tak určite zistíš či ťa neodrbáva, a potom to tej milej slečne vytmav

zaciatocnik

No ked tam lezim tak si kupim napr. 7 minut. Ale vsimla som si okrem toho ich cudneho cislovania, ze som tam maximalne 2 pesnicky co hraju v radii a jedna piesen ma v radii okolo 2-3 minuty- ako ktora. Toto je leziace a turbo. No bola som raz aj v stojacom turbe, uz davnejsie a tiez to nebolo myslim presne tolko minut.

ele

podvod to moze byt taky ze ta recepcna, co ti nastavuje minuty, ti nastavi namiesto 7 min. 4 minuty a pekne si peniazky za 3 min. schova do vacku, takto ked obabre kazdeho zakaznika, ma celkom slusne tipsy. Aj moju kamosku kvoli tomuto vyhodili, lebo jeden tipek si to zmeral, kazdu sekundu, viackrat a potom sa na nu stazoval u sefa. Ale ona len tak o pol minutku, nie ze o tri! Sice ona trvdi ze nic take nerobila, len vtedy raz :) Takze este raz si to zmeraj a chod sa stazovat majitelovi, alebo navstiv ine solarko.

katarina xxx

podla mna je to podvod...ja ked idem do solaria zaplatim si napr na 6 min a az po stlaceni gombika mi odpocitava ale presne 6 min a ked mi tie zaplatene minuty odpočita, tak mi solarko zhasne, čize sa zacne chladit no ja tam uz nie som, takze urcite by som zmenila také solarium

rew

zaciatocnik> ak je to turbo solarko, plati ze ked zhasne a zacne fukat, len sa chladi, ty tam uz nemusis byt... bud podvod alebo to nejaka teta nevie obsluhovat.. skus sa ich na to spytat alebo vyskusaj ine solarko..

bodynka

Ja ked idem 7 minut priklad,tak lahnem zapnem si to gombickom a hned sa rozsvieti a pekne sa mi odpocitama celych 7 minut a po tych minutach sa to zhasne a vyleziem. Stroj sa chladi pravdepodobne aly ty pod nim nemusis byt, ty sa ochladis hned jak vylezies. Takze podla mna je v hentom solariu dobry podvod .