Chut na sex

Príspevok v téme: Chut na sex
niella

Chcela by som spytat, ako casto maju vasi chlapi chut na sex. Ja s tym mojim, ked sme este byvali daleko od seba, tak sme to praktizovali kde sa len dalo, aj 2x denne. Spolu byvame asi rok, na zaciatku sme mali sex tak 3 krat do tyzdna...no posledne 3 - 4 mesiace sa zmozeme na jedno cislo do tyzdna. Nejde o to, ze by som ho nevedela zviest, ide o to, ze on z vlastnej iniciativy nic nepodnikne. Rozpravali sme sa o tom, po tyzdni mu uz ten sex naozaj chyba, no unava, praca a starosti su obcas jedinou vecou na co mysli. Mam 23, je kopa muzov ktorych by som nemusela "prehovarat" a preto som z tejto situacie smutna.zaujima ma ci je nasa "frekvencia" normalna, alebo nieco nie je v poriadku.dakujem za odpovede :)

niella

Ale ja si naozaj nemyslim, ze je to preto, zeby som sa mu uz nepacila, alebo zeby mal nejaku inu.

Ja som si uvedomila, ze mozno nas sexualny zivot po roku byvania spolu nebude taky ako na zaciatku, ale podla mna ten stereotyp prisiel nejako skoro. aspon pre mna.

hela87

podla mna ste sa dostali do typickeho stereotypu manzelskeho, hoci nie ste manzelia. tym ze spolu byvate sa mate stale na ociach, podvedome viete, ze mozte byt spolu kedy chcete, takze to uz nie je lakave. preto ste sa ustalili na tejto frekvencii. musite sa rozhodnut ci vam to vo vasom veku uz vyhovuje.
mne sa to stalo s predoslym priatelom, mali sme 21, po roku chodenia po dalsom roku spolocneho byvania bol nas vztah aj kvoli tomuto na bode mrazu. no potiahli sme to este vyse roka, sex bol tak 1-2krat a musim sa priznat ze hlavne ja som sa niekedy do toho "nutila".proste sme nato este neboli ready aby sme zili ako ustaleni "manzelia". teraz mam rok noveho priatela a hoci sa nebrani myslienke aby sme spolu zacali byvat, ja sa tomu radsej chcem este tak na rok vyhnut, aj ked mam uz 25 a on 30.

marianka963

podla mna to bude tym, co hovori aj tvoj priatel, cize unavou. Pokial Vam to tak vyhovuje, dovtedy je vsetko v poriadku.Ale ked Ty by si to chcela robit castejsie, tak potom skus ho pred tym pomasirovat , aby sa uvolnil, ale nechod na to tak, ze najprv ta pomasirujem a potom sex, len kludne, dopraj mu kvalitny masaz, a potom mozno ze dostane na to chut, ale ked nie, tak bud chapava a trpezliva. Proste musis sa snazit aby sa uvolnil, mozno ze mu staci neja dobra komedia, a potom uz nebude mysliet na problemy, alebi sa s nim v pohiode porozpravaj, ale nie o tom, ale o niecom inom, prsote aby necitil tak ze to musi robit. a nerob si z toho tazku hlavu, bude ku nemu mila a zabavna. :D