Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

streptokok

martinka3456

Ja mam tiez streptokoka, liecim ho pomocou pripravku GSE, kde je najvyhodnejsie kupovat ho nemozem uviest sem, tak ak ma niekto zaujem rada poradim, len sem sa nazov firmy nesmie uvadzat. Pre toto uvadzam mail.

sydney

mam zlteho streptokoka v nose. beriem Avonex na SM, proste imunita na figu,pritom som nikdy nebyvala chora,vzdy zdrava jak buk!:) lenze terz sa to obratilo,ake vitaminy odporucate? alebo nejake probiotika? dakujem :)

Filip5454

Samozrejme že spôsobuje ( : Ja som ho mal pol roka a mali mi vyberať všetky mandle, ale nešiel som na operáciu a mal som šťastie, lebo som zrazu vyzdravel a nevrátilo sa mi to.

Na stretokoka treba posilovať imunitu a kúp si Citrovital , alebo koloidnú striebornú vodu.

Ja som užíval 10 druhov atiboitík, ale nič mi z toho nepomohlo. Kúpil som si Imunoglukán, celaskon-250mg - 4-5 krát denne a citrovital-dvojnásobné odporučené dávky a o 2 mesiace som bol zdravý a od vtedy som nebol 7 mesiacov chorý ( :

tina78

ano moze, mne ho nasli v mocovodoch a tiez pocitujem unavu,
este som si nenasadila antibiotika
snad po nich zmizne ten streptokok

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

streptokok - Fórum - ZDRAVIE.sk