Bulímia,anorexia

AnOnYm98

no tak ty mi daj nick ale ja tam chodím len na kec s kamošmi tak ani foto tam nemám a ani môj profil nekukaj :)..a ten nick som si robila aj v 5 triede tak sa mi nesmej :).....ale ja nechcem uverejniť moj nick tak ty mi napíš a ja ti odpíšm cez pokec :D...a neposilujem :D...ale ak ti to pomáha nabrať tej telesnej hmoty na rukách tak budem :)

petraR

AnOnYm98
jaj no vidiš ved ako počase si na to ludia zvyknu taky čo maju voči tomu nahražky a šak a a čo :D a ty nejako posilovavaš ? no hej som ty maš aky nik si tam možme pisať :)

AnOnYm98

a aj spolužiačku a vlastne navyše je to moja kamarátka tak ona je ešte chudšia ako ja :D..tak to ma tieš podporilo aby som si dala krátke rukávy :D...ale ja sa bojím že keď priberem tak nepriberem telestnú hmotu na rukách kde chcem :D
.....a pomáha ti keď cvičíš na ruky? aj ja by som mohla ale nechce sa mi ale keby som pribrala toho tuku na rukách tak by som do toho šla :D..aj ja mám problémy s chrbticou kvôli tej výške a musím cvičiť ale nechce sa mi :D...aj s očami mám problém..ach bože :D

AnOnYm98

no aj kamoška ma podporuje ..nevie že ma to trápi ale keď sa na mňa niekedy pozre (ona je plnšia ale není tučná vôbec len to bruško :) ..aj je nízka ..a chce schudnut :D) no a povedala že keby bola taká chudá ako ja :D

tibbi88

Začínam mať pocit, že trpím anorexiou...síce trpím aj úzkosťami, no mávam výčitky, keď sa viac najem (a to na chalana jem málo), furt nie som spokojný s váhou, aj keď som už chudý, kontrolujem kalorické hodnoty potravín a pod. Ja som pôvodne cielene chcel schudnúť, avšak som začal až príliš chudnúť a stále som nebol spokojný...a pomaly ani z obľúbených jedál nemám radosť.

AnOnYm98

petraR-aj ja som už začala nosiť krátke tričká a spolužiaci sú aspoň v tomto fajn že nič nehovorili na moju osobu :)...tak či tak nepatrím medzi oblúbených :)...no aj hej ale moja kamoška je "hviezda" triedy aj keď bonzuje a chalani ju provokujú ..chápeš :)..ale to není podstatné :D...no ja bývam v žiline :D..a si na pokeci?..

petraR

AnOnYm98 hej nosim aj bez rukavov .... no lebo ja zatial nemám vieš trpela som anorexiou a schudla som dosť no a ked som pribrala na 54 tak došiel a zas ho nemam takže len tak sa informujem ... inač aj mne sa furt smeju za tie ruky a že som vyhcrtlina a už ma to moc nebaví počuvať tak priberem aspon 2 kila aby som sa citila lepšie :) a skadial si ?

AnOnYm98

petraR-áno už mám pol rok ale nepravidelný.Ano divná otázočka tak mi to prosím vysvetli :).A ty nosíš aj to tričko keď je teplo napriek tomu že máš také chudé ruky?a ten chcrbát mám asi OK ale aj tak nemávam odhalený chrbát keď nosím len mikinu alebo tričko.A plavky budem mať buď celé alebo dvojdielne ale také dlhšie :).Neviem ako ti to mám vysvetliť :).Ja mám 14 rokov.A posiluješ?:)

AnOnYm98

Maoam-dúfam že hej lebo už ma nebaví počúvať môjho brata aká som chudá a nenávidieť slnko a trpieť to horko večne v mikine .Asi to je pravda lebo moja mama vravela že moje dve sesternice boli v mojom veku tieš také chudučké a potom ich začala mama vykrmovať a teraz majú problémy s váhou.Ale sú aj tak pekné :).A vedela by si mi poradiť aj aké cviky?máme doma činky tak posilujem niekedy 20 zdvyhou nádych výdych na každú ruku ale nič sa so mňou nerobí :).Poradíš mi prosím?a myslíš že keď priberem aj na 62kg tak aj tej telesnej hmoty?