Bulímia,anorexia

Alternativa

Dik, Mishka, doma vecer vyskusam. neviem, ci sa teraz na mail dostanem. Co mas nove, ako sa citis? Dufam, ze vnimas slniecko, tak skus aspon trosku :D

Alternativa

Dik, na mojich starych PC @ tak pisem, ale na novom note-booku to tak nejde. Budem rada, ked mi poradis iny sposob :D

Alternativa

Zuju a dievcata,
cvicenie je super, v rozumnej miere. Dufam, Zuju, ze Tvoj novy trener vie o Tvojich zdravotnych tazkostiach. Cvicenim NESMIEME ist za hranicu nasich moznosti, aby sme si miesto zdravia neposkodili. Ale to Ty, Zuju, vies, len Ti to pripominam. A vies preco? Aj mne popri mnohych inych ludoch, zalezi na Tebe. Na Vas vsetkych, dievcata :D

Alternativa

Jaj, Andrej, aj ja som tu pod dvoma nickmi. Ked planujem tu byt len chvilku, alebo som pri PC, kde neviem tuknut @ - veru aj take zakladnosti nie vzdy zvladnem, tak som Alti. Prepac, budem sa snazit prihlasovat. Inak, trpnem, ze niekto napise sem pod Alti nejake haluze. To riziko pri neprihlaseni vzdy je. Prajem Vam vsetkym pekne popoludnie.

Andrej

mickey mouse,
zjavne si tu nova.
Netolerujem tu prispievanie pod viacerymi nickami a uz vobec nie urazanie inych navstevnikov!
Ber to ako prve a zaroven posledne upozornenie.
:) inak vitaj a nech sa ti dari

zuju

dnes som prvykrat cvicila v posilovni s novym trenerom, chalanom ktory sa bohato rozumie do kulturistiky. Nechcite vediet ako ma bolia nohy, keby ma taj aj moje "oblubene brucho" raz bolelo...