Bulímia,anorexia

ja ja ja

Ahojte kočky...tiez sa morim s PPP s bulimiou uz nejaky ten rôčik...momentalne som asi v najhorsom štádiu,moc som pribrala a umárajú ma tie najčernejšie myšlienky :( neviem,ako dalej nenávidím diéty !!! uz ich nevládzem drzať...bolí to jak svina.... :((((

walkyria

dakujem za tie riadky mno pomahaju aj ked asi tak ze ked tu sedim a citam to tak by som najradsej zjedla hocico a nevyzvracala to vobec ze je to jednoduche...ae zjem...a potom sa to jednoducho uz neda...musim zvracat.ale mozno by sa mi lepsie prestavalo keby som vedela co mam robit aby som nepribrala kedjem...a toho sa bojim najviac

zrrzka

zvlastni ludia sem chodia? a ake problemy?? prepac, chodim sem len kratko.. ci vlastne o tom pisat nebudes..
drz sa

mickey mouse

zrzka, nie...a ja mám ten problém už viac ako 8r...A prepáč, nemôžem tu písať, chodia sem "zvláštni" ľudia, a potom robia len problémy..

zrrzka

mickey,
skus sa s niekym porozpravat, urcite ti to pomoze.. ono ja tiez mam problemy s jedlom a dokonca si to uz odnasa aj moje zdravie.. ale tymto ta asi nerozptylim..

alti

Kludne cez mail. Len v praci sa na yahoo takmer nedokazem dostat. Cize potom Ti zareagujem vecer. Ale posli prec tie znicujuce myslienky, dychaj do bruska, ved to poznas, zjedz banan aj 2. Musis aj tuto krizu zvladnut, musis. Vela ludom na Tebe zalezi. Aj mne. Tak sa aspon trosicku pousmej. A vyrozpravaj sa do mailu.

mickey mouse

Alti, nemôžem ísť ale na mailík? Nemôžem písať tu, neviem, kto to číta:-(
Zrzka, to jedlo...a vlastne všetko...aj tá slepota, hluchota okolia...

alti

Misicka, teda Mickey mouse,
od PC Ti nikto y nas nedokaye pomoct. Musis sa liecit za pomoci odbornika. Ak chces, mozeme sa teraz aspon trochu porozpravat. Niekedy staci malo, aby clovek presiel na ine myslienky.