Bulímia,anorexia

misha

veny5, a tiež neznášam spoločné nákupy s ňou. Pred 2týž. sme boli spolu nakupovať oblečenie..Dopadlo to otrasne. Ona sa na mňa v tom obchode normálne nahnevala, chytla depku, bola neznesiteľná...a to len preto, že mi predavačka priniesla podľa nej malú veľkosť. Potom mi vyčítala, že jej to robím naschvál atď..Dnes už žiadne také kamošky na stretka nehladám..

misha

veny5, ahoj. Ja Ti chcem len povedať svoj názor...že radšej si hladaj kamošky zdravé..Tiež som túžila po kamoške, ktorá ma pochopí, ktorá má rovnaké problémy ako ja. Našli sme sa, ale dnes toho aj ľutujem. Stretávame sa aj osobne, ale tie stretnutia sú oničom. Ja sa chcem rozprávať o normálnych veciach, baví ma nakupovať...a ona nič iné nerozoberá len chudnutie, jedlo, PPP...Neviem to napísať to, čo by som Ti chcela povedať, neviem sa vyjadriť..prepáč...

haley

zuju:
nie neviem ako si to myslela, ze postih je postih, ako ze ja som postih????lebo ak takto tak to je od teba zle

veny5

Dakujem vam baby, ktore ste reagovali na moje prispevky. Chcem sa vsak este opytat, ci je tu niektora z vas zo Ziliny, ktora sa uz vyliecila, alebo este je chora. Viete, ja by som sa z toho potrebovala s niekym. Mam sice najlepsiu kamaratku, ktora o tom vie, ale tym netrpi bulimiou (chvalabohu), tak nevie uplne pochopit tie moje pocity a stavy. A myslim, ze keby som si navzajom s niekym pomahala, tak by to ovela lepsie. Inak, mam 23 rokov, som externe studentka na VS, byvam v Ziline. Dakujem

gabina

veny5
da sa vyliecit. neviem, ake su presne statistiky ale iba male percento ostava v akejsi latentnej forme a nevylici sa. Od coho to vsak zalezi - to neviem. Podla mna je tam dolezite aj to, ci dievca tak zit chce alebo uz nie...
Mne tie roky pripadai ako peklo a neustale som sa pytala sama seba, ci sa z toho vobec niekedy dostanem a akym zazrakom...A prisiel den (naozaj den, moment), kedy som zacala premyslat uplne inak. Totalny prevrat v mojej hlave. A odvtedy sa citim uplne inak, vnimam sa inak a robim vsetko inak. Dnes, ked sa pozeram spat, mam naozaj pocit, ze som desat rokov cakala na ten jediny zlomovy moment. Je to zvlastne ale je to presne tak...Aspon u mna.
Prajem peknu nedelu a vela sil...

veny5

Zuju: A ako si to dokazala? Uplne sama, alebo ti pomohla aj nejaka terapia? Dokazes ovladat svoje myslienky na jedlo a chute? Dakujem

zuju

ahoj veny dva roky abstinujem ziadne zvracanie, normalna strava ale svoje telo neprijimam stale, je to dlha cesta ale da sa

veny5

Ahojky, trpim bulimiou uz 7 rokov...je to fakt hroza..neprajem to ani najhorsiemu nepriatelovi :( Liecila som sa u psychologicky aj psychiatricky...k tomu este depresia..no fakt zle...existuje vobec dakto, kto sa z bulimie vyliecil?! Ak ano, tak ako? Poradte prosim!!!Citala som, ze z toho sa neda nikdy vyliecit... Cely zivot takto sa trapit...to nema zmysel zit...